איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  פינוי והטמנת פסולת

  פינוי, הטמנה ומחזור פסולת בניין, פסולת תעשייתית, קרקעות מזוהמות ופסולת מסוכנת.

  במסגרת שירותיה, חברת איזיטופ מבצעת עבודות הריסת מבנים תוך עשייה שימוש בכלים מכנים הנדסיים מתקדמים, ומעסיקה צוות מקצועי ומיומן המבצע את העבודה לפי הנחיות ואישורים של משרד להגנת הסביבה. בנוסף, מספקת החברה שירותי גריסה וניפוי של הפסולת באתר עצמו, פינוי פסולת בניין לאתרים מורשים ומחזור הפסולת.

  • לחברה ניסיון רב בהריסת מבנים ומעסיקה צוותים מנוסים בתחום.
  • איזיטופ עובדת מול תוכניות הנדסאיות ומבצעת פרויקטים שונים בתחום ההריסה המיחזור ושיקום אתרי פסולת.
  • העבודה מתבצעת ברמה מקצועית גבוהה, בדייקנות וברמת הבטיחות הגבוה ביותר, תוך עמידה בדרישות המשרד להגנת הסביבה לנושא אבק ורעש,כמו גם בעבודות המחזור תוך מתן פתרונות לבעיות הנדסיות מסובכות ונותנת מענה לכל סוג של צורך בהריסת מבנים.
  • העבודה כוללת ליווי מקצועי באתר החל מרמת סקר היסטורי ועד ביצוע חפירות ופינוי לאתרים מורשים.
  • איזיטופ מעמידה לרשות לקוחותיה ארסנל פיתרונות מלא וייחודי, החל מרמת איפיון זיהומי קרקע, טיפול מול הרשויות, הכנת תוכנית עבודה, ביצוע מעשי בשטח ופתרונות קצה באתרים מאושרים.
  • לרשות החברה מערך הובלה מיוחד מכל חלקי הארץ לכל סוגי הפסולות : פסולת בניין. פסולת תעשייתית ופסולת מסוכנת.

  אתרי פסולת

  להלן רשימת אתרי הפסולת איתם אנחנו עובדים:

  • אתר פסולת אפעה (מטמנות אפעה, אסמ״ר אפעה) – לחברת איזיטופ 4 תאים לטיפול ביולוגי בקרקעות מזוהמות (מתקן) בתוך אתר האפעה.
  • אתר טיפול ומחזור פסולת דודאים.
  • מטמנת קבוצת טלאור כראדי בע”מ – מפעלי מיחזור עד הלום.

  אתרי פסולתהובלת פסולתהטמנת פסולתפינוי פסולתפסולת בנייןפסולת תעשייתית

  מידע נוסף בנושא

  חברה שתדאג לפינוי והטמנת הפסולת

  חברת איזיטופ מציעה במסגרת השירותים שלה פינוי פסולת באופן מוסדר, מיחזור וגם הטמנה. הטיפול ניתן לכל סוגי הפסולת- הן לפסולת בניין והן לפסולת תעשייתית, וכך גם עם קרקעות מזוהמות וגם פסולת מסוכנת. החברה פועלת עם מספר אתרי פסולת מוסדרים, וזאת על מנת להעניק את הטיפול הכי טוב ואת השירות הכי מקצועי לכל לקוח, לכל צורך ולכל מטרה. גם חברות, מפעלים, בתי עסק או כל מקום שם יש צורך בשירות פינוי פסולת עשויים למצוא מענה איכותי, יעיל ומקצועי לצורך הטיפול בפסולת שלהם בחברת איזיטופ פתרונות אקולוגים.

  הטמנת פסולת – פתרון מן העבר

  שנים רבות שבכל הנוגע לפסולת, עד לשנת 1984, במדינת ישראל לא היה פתרון מוסדר או פיקוח בכל הנוגע לפסולת והשלכה ללא אבחנה הייתה נפוצה ביותר. עם זאת, בשנת 1984  מדינת ישראל הגיעה למסקנה כי שיטת הטמנת פסולת היא הפתרון היחיד והנכון ביותר לטיפול מסודר בפסולת.  בעבור השנים חוקקו חוקים נוספים ואף הוקמה הקרן לשמירת הניקיון, אשר סייעה לקבוע סטנדרטים נוקשים לטיפול בפסולת. כך נסגרו מטמנות לא מוסדרות, והוקמו מתקני מחזור על מנת לוודא הפרדת פסולת מדוקדקת כדי להפחית באופן משמעותי את כמויות הפסולת שיגיעו למטמנות ולהגדיל את כמות הפסולת שתגיע למיחזור. טיפול באשפה הוא משימה לא נעימה ובמדינות רבות אף יקרה מאוד, אך דווקא במדינת ישראל מחיר ההטמנה של הפסולת נחשב נמוך יחסית ביחס לשיטות האחרות המוצעות בעולם. ככלל, שיעורי ההיטלים נקבעים על פי סוג הפסולת, והמטרה בכך היא לעודד את פינוי הפסולת בצורה מסודרת. לכן, פינוי של פסולת בניה למשל עולה פחות מפינוי פסולת שונה.

  הטמנת פסולת

  הטמנת פסולת היא פעולת סילוק האשפה אשר נחשבת ליקרה ביותר מבחינת העלות הסביבתית שלה. המשרד להגנת הסביבה בישראל פועל כל העת בנושא של צמצום פסולת הדורשת הטמנה באתרי הטמנת פסולת, אך עדיין מרבית הפסולת מגיעה בסופו של דבר אל אותם אתרים. בגלל השאיפה לצמצום הפסולת באופן ניכר ובעקבות החסרונות הרבים של פתרון זה, ההטמנה היא כיום נמצאת במקום האחרון בסדרי העדיפויות בהיררכיית הטיפול בפסולת.

  שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ