איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  פינוי פסולת בניין

  איזיטופ מיישמת מחזור פסולת באתרים מזוהמים בפסולת בניין ולרשותה מערך ציוד מיוחד לטיפול בפסולת בניין מחזור פינוי והובלה לאתרים מורשים.

  מידי שנה מושקעים מיליוני שקלים בקידום נושא הטיפול בפסולת בנייה. פרויקטים שונים לפינוי, טיפול ומחזור פסולת בניין הם צו השעה בכל הנוגע למשרד לאיכות הסביבה מאחר וזהו אחד ממפגעי הסביבה החמורים ביותר בישראל.

  בכל שנה מיוצרים מילוני טונות של פסולת בניין ופסולת זו מוצאת את דרכה אל אזורי הטבע הייחודיים והשטחים הפתוחים.

  מהי פסולת בניין?

  פסולת בניין היא פסולת הנוצרת בזמן של פעולות בנייה והריסה באתרים והיא חלק בלתי נפרד מעבודות הבנייה עצמם.

  פסולת זו כוללת בתוכה תוצרים של הריסות וחומרי בנייה כמו, פלדה, לוחות גבס, מתכות, קרמיקה, פלסטיק, שיש, בטון, אספלט, עץ ועוד.

  • שיפוצים ביתיים – עבודות שיפוץ המתרחשות בהיקף קטן יחסית. אלו הם עבודות המבוצעות על-ידי אנשי מקצוע בתוך משקי הבית והן כוללות עבודות שונות שאינן כוללות היתרי בנייה. הפסולת קטנה יחסית אך יש צורך בפינוי מוסדר לאתרים מורשים.
  • בניין ותשתיות – אלו הן עבודות בהיקף גדול מאוד. עבודות כמו הקמת בניינים חדשים, הכנת תשתיות חשמל, מים, ביוב וכו’, הן עבודות המחייבות היתרי בנייה מהרשויות. פסולת זו היא הקנה מידה גדול ויש צורך במחזור, פינוי והובלה לאתרים מיוחדים.

  פינוי פסולת בניין

  כיצד מטפלים בפסולת בניין?

  על-פי חוק, הרשויות המקומיות מחויבות לטפל בנושא פסולת בניין או לשכור את שירותיהם של חברות המתמחות בכך, תוך הקצאה של אתרים מיוחדים המועדים לפינוי הפסולת. באתרים הללו מתרחש תהליך המחזור ויצירת חומרים חדשים לצורכי בנייה והוא כולל תהליך של מיון, ניפוי, גריסה ואף שטיפה.

  חלק ניכר מתוצרי פסולת הבניין מתאימים למחזור כחומרי גלם לבנייה, לדוגמא, שימוש גריסה של בטון כתחליף לתשתית בכבישים ורחובות.

  פינוי הפסולת נעשה תוך שימוש בכלים מכניים מתקדמים ועל-ידי צוות מקצועי ומיומן המחויב לפעול על-פי התקנים שנקבעו במשרד להגנת הסביבה.

  חברת “איזיטופ” מיישמת מחזור פסולת באתרים המזוהמים בפסולת בניין. לרשות החברה מערך ציוד מיוחד לטיפול בפסולת בניין, מחזור, פינוי והובלתה לאתרים מורשים.

  אתרי פסולת

  להלן, רשימת אתרי הפסולת איתם אנחנו עובדים:

  • אתר פסולת אפעה (מטמנות אפעה, אסמ״ר אפעה) – לחברת “איזיטופ” 4 תאים לטיפול ביולוגי בקרקעות מזוהמות (מתקן) בתוך אתר האפעה.
  • אתר טיפול ומחזור פסולת דודאים.
  • מטמנת קבוצת טלאור כראדי בע”מ – מפעלי מחזור עד הלום.

  מידע נוסף בנושא

  פונים אל הטובים ביותר בתחום

  ביצוע פינוי פסולת בניין היא לא משימה פשוטה, על כמה וכמה כאשר היא משלבת מיון אפקטיבי של אותה הפסולת על מנת לצמצם אותה ולמחזר חלק גדול ככל האפשר ממנה. לכן, חשוב שהדבר ייעשה בעזרת אנשי מקצוע מומחים זה, ושיהיה להם ניסיון רב כמו בחברת איזיטופ- פתרונות אקולוגיים. מעבר לכך חשוב לוודא כי החברה פועלת באישור מטעם המשרד להגנת הסביבה וזאת בכדי להבטיח כי אכן כל הפעולות ייעשו בצורה הכי בטוחה והכי אמינה וכמובן בכפוף לתקנות ולחוקים המחייבים.

  פינוי פסולת בניין – כל מה שאתם צריכים לדעת

  פינוי פסולת הבניין הוא עול על קבלנים רבים, משום שהוא דורש בירוקרטיה רבה ומשאבים יקרים, ולכן קבלת שירות מחברה מיומנת ומנוסה בתחום יכול להקל על העובדכם באופן משמעותי. כמו כן, כיום המגמה הכללית במדינה היא לצמצם עד כמה שאפשר את כמויות הפסולת שמגיעות למטמנות, ולכן נעשה כל העת מאמץ למחזר חומרים שונים ולעשות בהם שימוש חוזר. גם בפסולת הבניה אפשר יהיה למצוא חומרים אותם ניתן למחזר ובכך לחסוך בכמויות העצומות של האשפה. על מנת להוציא את המיטב ולמיין באופן יעיל ואפקטיבי, עליכם לפנות אל חברה שמתמחה גם בכל הנושא של מיון פסולת למחזור, וכך אתם יכולים להיות רגועים שתרמתם ככל יכולתכם גם לאיכות הסביבה ולצמצום פסולת מיותרת.

  פינוי פסולת בניין בצורה חוקית

  כולנו מכירים את המכולות הניצבות בכל מקום בו מתבצעות עבודות בנייה או שיפוצים, כאשר המטרה של המכולות הללו היא כמובן איסוף של כל פסולת הבנייה מהמקום. על פי חוק אסור להשליך לאשפה פסולת בנייה החל מכמות מסוימת ועל מבצע העבודות לדאוג לכך שיבוצע פינוי פסולת בניין בצורה חוקית ומסודרת. חברת איזיטופ פתרונות אקולוגים תשמח להעניק שירות בכל הנוגע לפינוי פסולת בצורה מסודרת, מהירה וכמובן חוקית.

  שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ