איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  יועצי בניה ירוקה

  בנייה ירוקה ותכנון ירוק הם חלק מענף חדש יחסית בענף הבניה, ולא כולם מכירים אותו. ענף זה נולד על בסיס הצורך בבנייה נכונה ואיכותית, אך גם מתחשבת בסביבה ואקולוגית יותר מכפי שמוקבל היה עד כה. אז ממה מורכבת בניה ירוקה? בנייה ירוקה היא בנייה אשר המטרה שלה היא יצירת סביבת מגורים נוחה ובריאה, תוך הימנעות מפגיעה מיותרת ומוגזמת במשאבי הטבע המתכלים ובאופן כללי באיכות הסביבה. הבנייה הירוקה נעשית על ידי שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה וחומרים ממוחזרים תוך תכנון מוקפד ששם דגש על חיסכון באנרגיה וחיסכון במים, פיתוח השטחים הבלתי בנויים ועוד. מעוניינים להפוך את הבית החדש שלכם לירוק, בריא ואקולוגי? יועצי בניה ירוקה ישמחו לסייע לתכנן את המבנה בצורה האידיאלית, וללוות אתכם לאורך כל התהליך.

  יועצי בניה ירוקה – איזיטופ

  כאשר משפחה מחליטה לבנות את ביתה באמצעות בניה ירוקה, היא אמורה לפנות בראש ובראשונה אל יועצי בניה ירוקה, שיחד איתה הם יתכננו בצורה מחושבת ונכונה את המבנה החדש תוך דאגה לאיכות הסביבה. על מנת לבנות ירוק ויעיל, יש לדאוג לבידוד טוב למעטפת של המבנה, לגגות ולקירות, כמו גם העמדה נכונה של החזיתות של המבנה ביחס לסביבה, לתת דגש על כך שיהיו חלונות בגודל משמעותי שיאפשרו אוורור טבעי וכניסת אור השמש לבית. רבים אינם חושבים על כך, אך השימוש במערכות מיזוג אוויר ושאר אביזרי חשמל היא בזבזנית ומזהמת מאוד, ובניה נכונה יכולה לחסוך באופן משמעותי את ההכרח לשימוש בה. כמו כן, נושא המים אף הוא מטופל בבניה הירוקה- המים הם משאב מתכלה שאף עלול גם להזדהם לעיתים תכופות בעקבות מי שפכים החודרים אל מי התהום או הנחלים והאגמים. בבניה הירוקה שמים דגש על שימור של משאב זה באמצעות מספר אמצעים כמו איסוף של מי הגשמים ומי המזגנים כדי לעשות בהם שימוש לצרכי השקיה, טיהור מים אפורים המתבצעים בקרבת הפרויקט או שימוש אפילו באסלות חסכוניות במיוחד. תכנון ירוק מתחשב גם בחיסכון בצריכה השגרתית של מים, לדוגמה שימוש בטפטפות או במערכות השקיה ממוחשבות, שתילה של צמחים מקומיים וחסכוניים במים וכן הלאה. אפילו התאורה נעשית תוך הקפדה על מניעת נזקים סביבתיים ופגיעה בבעלי חיים או צמחים, ופעמים רבות היא מתבססת גם על אנרגיה סולרית וכו.

  יועצי בניה ירוקה – מה תפקידם?

  רוצים לבנות את בית המשפחה תוך מתן דגש על תכנון ירוק וחסכוני? לא יודעים אל מי לפנות ומאיפה להתחיל את התהליך? איזיטופ פתרונות אקולוגים ישמחו להעניק לכם ייעוץ מקצועי ומענה כולל ומקיף.

  יועצי בניה ירוקה

  שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ