איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  שירותים בתחום האסבסט

  חברת איזיטופ מעניקה שירותים בתחום האסבסט, מרמת סקירת אסבסט, פירוק של אסבסט והטמנת האסבסט.

  טיפול באסבסט

  מאחר וחומרי האסבסט משתחררים בקלות יחסית, יש לטפל באתרים החשופים לחומרים אלו במשנה זהירות. כל פעולה המתבצעת בסביבה אשר בה נמצא אסבסט חייבת לעבור בדיקה שנתית על ידי סוקר אסבסט ועבודת הפירוק תיעשה על ידי צוות מומחים מוסמכים ובעזרת כלים ייעודיים לטיפול בחומר זה. חברת איזיטופ מעניקה שירותי פיקוח, סקירה, פירוק והטמנת אסבסט בתחום האסבסט ברישיון מוסמך.

  פירוק אסבסט

  מהו אסבסט?

  אסבסט הוא שם כולל לקבוצת מינרלים טבעיים בעלי מבנה גבישי בצורה של סיבים דקים. סיבי האסבסט חזקים מאוד עמידים בפני אש, חום קורוזיה, כוח מכני חזק, כימיקלים. תכונות ייחודיות אלה, בשילוב מחירו הנמוך הביאו את האסבסט לשימוש הנפוץ ביותר של חומרי בידוד תרמי, בידוד אקוסטי, חומרי חיכוך ובנייה.

  האסבסט מוגדר כיום כאבק מזיק ומסוכן. אבק זה מסוכן לבריאות רק כאשר הוא במצב של התפוררות. במצב זה משתחררים לאוויר סיבים כה קטנים עד שגוף האדם אינו מסוגל לזהותם ולגרום להוצאתם. הצטברות סיבים רבים של אסבסט מהווה סכנה לבריאות. ההתפוררות הזו נגרמת כתוצר ישיר של קידוח, ליטוש, ניסור וחיתוך אגרסיבי של צמנט המלט. גורם נוסף המביא להתפוררות החומר הוא בלאי של שנים הנובע מפירוק האסבסט באופן טבעי על ידי שחיקה ופגעי מזג האוויר.


  חומרים מסוכניםפינוי פסולתפסולת בניין

  שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ