איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  שיקום אתרי פסולת

  ביצוע מחזור, טיהור ושיקום אתרי פסולת ישנים בעלי קרקעות מזוהמות

  אתרי פסולת ממוקמים בכל רחבי הארץ ותפקידם לטפל בשאריות הפסולת האחרונים אשר נותרים בכל השלבים המקדימים משלב המחזור הראשוני ועד לרגע ההטמנה. אתרי פסולת מורשים מקבלים אליהם חומרי בניין, פסולת מוצקה, פסולת תעשייתית, פסולת מחומרים מסוכנים ועוד. אחת מן ההשלכות באתרים אלו היא זיהום סביבתי אשר נגרם מזיהום קרקע ומי תהום, זיהום אוויר ופליטת גזים רעילים, פגיעה בחי ובצומח ועוד.

  אתרי פסולת ישנים אשר אינם עומדים יותר בתקנים המחמירים של המשרד להגנת הסביבה עוברים הסבה מחדש. תהליך זה דורש טיפול בקרקעות מזוהמות אשר כולל בתוכו שיטות שונות לדיגום קרקע, עריכת סקר קרקע, בדיקה וסריקה של גז קרקע, קידוחים לעומק האדמה ואף להגיע למצב סופי שבו ניתן לערוך טיפול ביולוגי אשר יכשיר את האדמה לבנייה מחדש.

  באתר פסולת בצפון הארץ בוצעו עבודות למחזור ושיקום הקרקע המזוהמת על ידי חברת “איזיטופ”. אתר הפסולת, אשר לא עמד יותר בתקנים של המשרד להגנת הסביבה, היווה מפגע מרכזי אשר הציב את המקום בפני סכנה. הצורך בשיקום הקרקע היה הכרחי על מנת להפוך אותו לאתר בניה חוקי ובטיחותי אשר לא ייסב נזק לסביבה הקיימת.

  חברת “איזיטופ” ביצעה במקום טיהור ושיקום קרקעות מזוהמות בפסולת על ידי שימוש בכלים וטכניקות מתקדמות להשבת הקרקע ליציבות מבנית תוך הסדרה ומניעה של השלכות שליליות על הסביבה.


  אדמה מזוהמתאתרי פסולתדיגום קרקעהטמנת פסולתזיהום מי תהוםזיהום קרקעחפירת קרקע מזוהמתטיהור קרקעטיהור קרקע מזוהמתטיפול באדמה מזוהמתטיפול ביולוגיטיפול בקרקעות מזוהמותניקוי קרקע מזוהמתסקר קרקעסקרי קרקעקרקעות מזוהמותשיקום קרקע

  שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ