איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  קידוחי SPT

  חברת “איזיטופ” מבצעת קידוחי SPT עם שימוש במקדחות מיוחדות ואנשי מקצוע להערכת מבנה והרכב קרקע כחלק מקידוחי ניסיון לקרקעות.

  קידוחי SPT נעשים לרוב במסגרת קידוחי ניסיון על מנת לבדוק את הקרקע ולהבין אילו תשתיות היא יכולה להכיל. קידוחי SPT נועדו לזהות את הצפיפות שבקרקע והם נפוצים וחשובים במיוחד כחלק מהבדיקה של השטח הנבחר עבור קידוחי ניסיון.

  אופן ביצוע הבדיקות בקידוחי SPT

  ביצוע קידוחי SPT דורש מיומנות ומקצועיות רבה. ברשותה של חברת “איזיטופ” מומחים המבצעים את העבודה ומוכשרים בצורה יסודית על מנת להבין את הכלים בהם הם משתמשים עד הסוף ולהשיג את התוצאות האמינות והמדויקות ביותר.

  קידוחי SPT נעשים על ידי מקדחות מיוחדות המכילות בתוכן צינור המעריך את צפיפות הקרקע לפי דחיסותו לתוך הקרקע בעזרת פטיש מובנה. העומק בו נעשה קידוח קרקע משתנה לפי הצרכים של בעל העסק ושאיפות הבניה, אך בכל הנוגע ל – SPT הדיוק חייב להיות ברמת הסנטימטר. הדיוק המרבי דרוש במטרה שיהיה ניתן להסתמך על התוצאות ולקבוע דרכן החלטות חשובות. בסופו של דבר, הצפיפות של הקרקע משפיעה על הביסוסים הנדרשים לה ועל הבנייה כולה כך שעבודה נכונה ומקצועית עם המומחים בצוותים יכולה לחסוך לכם זמן רב, מאמץ וכסף.

  כיצד לדעת כמה בדיקות יש לעשות והיכן

  מומלץ לבצע בדיקות דרך קידוחי SPT  לפי הנחיות של מומחים בקרקע ולפי צרכי פרויקט הבניה וההיתרים הנדרשים לכך. כיוון שלא תמיד ידוע מראש כל הכרוך בתהליך, כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום עבודה זו ולבחור בידיים נכונות. בחברת “איזיטופ” השירות הוא קשוב ללקוח, עם ידע וניסיון הקיים. ניתן לבצע את העבודה תוך הבנת כל המרכיבים החיצוניים בצורה המותאמת ביותר ללקוח ולרצונותיו.

  שמירה על בטיחות

  סביבת בנייה וקידוחים עלולות להיות מסוכנות. מכונות ה–SPT, כמו מכונות רבות, הינן כבדות וחזקות מה שמהווה סכנה במקרה של שימוש מרושל. חשוב לוודא כי נהלי הבטיחות באתר נאכפים על ידי החברה המבצעת את עבודת ה–SPT. נהלי הבטיחות גם מעוגנים בחוק ובמידה ומפרים אותם עלולים להיגרר לידי עבירות פליליות. חברת “איזיטופ” מקפידה על שמירה על כללי הבטיחות ועומדת בכל התקנים המחמירים.

  שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ