קידוחי ניסיון

חברת “איזיטופ” מעניקה מגוון שירותים לקידוחים ובדיקות קרקע הכוללות קידוחי ניסיון, קידוחים לצורך סקרי קרקע ודיגום קרקעות כדי להגיע למידע המדויק ביותר עבור שטח נבחר.

קידוחי ניסיון הם קידוחים המבוצעים בקרקע בשטח מסוים והם נעשים בהזמנה מראש על מנת לעשות הערכה של מצב הקרקע וכיצד ניתן לתכנן מעליה את פרויקט הבנייה הנדרש. קידוחי הניסיון מתבצעים על ידי חברה חיצונית, לבחירת הלקוח או בעל השטח, שלאחר מכן מעבירה את המידע ליועצי קרקעות. קידוחי ביסוס נועדו לצורך איפיון מרכיביי הקרקע, צפיפותה ומרכיבים נוספים, על מנת לתכנן את היסודות לבניין העתיד לקום. זוהי חובה בכל טרום תכנון הנדסי.

לאחר הקידוח והעברת הממצאים, על יועצי הקרקעות להחליט על סוג הביסוס הנדרש לשטח דבר אשר יאפשר את תהליך התכנון והבנייה. הביצוע של קידוחים מסוג זה בשילוב עם חוות הדעת של יועץ קרקעות מומחה לפני השלמת העסקה לקניית השטח, עשוי למנוע עוגמת נפש רבה כמו גם כמות לא מבוטלת של כסף.

קידוחי ניסיון בקרקעות

העבודה של קידוח ניסיון חשובה במיוחד ואינה פשוטה כלל. היא דורשת התחשבות בגורמים רבים, ידע מקצועי רחב, כוח אדם איכותי וניסיון מקצועי בשטח. לכן, כדאי לקחת החלטה זאת ברצינות רבה. עם זאת, לא כולם מומחים לקרקעות וכן רבים מתקשים לזהות מה חשוב והכרחי שהחברה המבצעת תדע לעשות בכל הנוגע לקידוחי ניסיון, קידוח קרקע ודיגום קרקעות בכלל. כאן פרושים עבורכם כמה דברים שחשוב לחשוב עליהם בקידוחי ניסיון.

סוג הקרקע

כמובן שקידוח בקרקע חולית הוא שונה לחלוטין מאשר קידוח בבטון. לפני שמתחילים לתכנן את הקידוח חשוב מאוד להעריך את סוגי הקרקע (פעמים רבות קיים יותר מחומר אחד המרכיב את השטח). הערכה זאת ניתן לעשות בתקשורת עם חברת הקידוח המקצועית. בשירותינו ניתן למצוא הקשבה ותכנון לפני הקידוח שמשתלבים עם ניסיון ומקצועיות תוך שירות מותאם לצרכיו של הלקוח.

ציוד ומכונות

כאמור, קידוחי ניסיון הם לא דבר להקל ראש בו. הקידוחים הללו הם האינדיקציה של הלקוח לדעת מה המצב של השטח ומה ערכו, ויתרה מכך, האם השטח מהווה סכנה בטיחותית או סביבתית באיזושהי דרך. לכן, חשוב להקפיד, לצד סוג הקרקע, על שימוש בציוד הנכון והטכניקות הנכונות. חברת “איזיטופ” מעניקה מגוון שירותים לקידוחים ובדיקות קרקע שונות על מנת להגיע למידע המדויק ביותר הדרוש לבעל השטח.

ציוד לקידוחי ניסיון

שמירה על נהלים

בישראל ישנם נהלים, תקנות וחוקים בתחומי בנייה, קרקע וסביבה. על כן, כמו לעבודות רבות אחרות, גם לקידוחי ניסיון קיימים חוקים המגדירים מה ניתן לעשות או מומלץ ומה אסור בתכלית האיסור לבצע. חברת “איזיטופ” נותנת שירות מקצועי השומר על נהלי הבטיחות ועל איכות הסביבה, על מנת שהעבודה תעשה על הצד הטוב ביותר ובאופן חוקי וישר.

התנהלות מקצועית והתאמה

כחלק מהנהלים בתחום משולבת ביורוקרטיה וניירת רבה. לכן, כדאי לבחור בחברה עליה תוכלו להסתמך בעזרה בתהליך תוך הבנה מה דרוש לכם לפי התכונות המיוחדות והצרכים הספציפיים שלכם. בין אם מדובר בחברה פרטית שמזמינה את הקידוח או בלקוחות מהמגזר הציבורי, חשוב להבין את הצרכים האינדיבידואליים גם מהבחינה הביורוקרטית לפני התחלת תהליכי הקידוח ולבחור בחברה איתה אפשר לעשות תהליך קשוב, מותאם ורציני.

Logo