איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  צוות קרקע

  בכל מה שקשור לעבודות קרקע, חשוב תמיד לתת את הדעת על כך כי הקרקע עלולה להכיל חומרים מזהמים ומסוכנים אשר מחלחלים אליה מבלי שאנו שמנו לב. רק כאשר מצטברת כמות גדולה של מזהמים בתור הקרקע, אזי ניתן יהיה לגלות את הבעיה ולהתחיל בשיקום הקרקע באופן מסודר ומקצועי. על מנת להיות בטוחים כי ניתן לבנות מבנים בהם ישהו בני אדם על קרקע במיקום זה או אחר, יש לבצע סקר קרקע מעמיק באמצעות צוות קרקע מקצועי, מיומן ומנוסה. רק לאחר בדיקה מעמיקה וקבלת תוצאות מפורטות, ניתן יהיה להחליט מה יהיה הצעד הבא, האם יש צורך במעקב תקופתי או אפילו בשיקום קרקעות מקיף.

  צוות קרקע לבדיקות

  כל קרקע אותה מבקשים להפשיר לצרכי בנייה כאלה ואחרים, בין אם מדובר על בתי מגורים ובין אם אזורי תעשייה או מסחר, חייבת לעבור בדיקת סקר קרקע מפורטת על מנת לוודא שאין בה הצטברות של זיהומים. חשוב לבצע בדיקות אלה טרם תחילת עבודות הבניה, על מנת לחסוך את הזמן והמשאבים במידה והקרקע אכן מזוהמת ונזקקת לטיפול ושיקום. לכן, חשוב שלא לוותר על בדיקת סקר קרקע על ידי צוות קרקע מיומן ומנוסה ולבצעו במועד הנכון, כאשר הדבר יהיה פשוט לאבחון וקל יחסית גם לטיפול.

  צוות קרקע שבודק עבורכם קרקעות חשודות

  הדרך לבדיקה של הקרקע מחולקת לשני שלבים- ראשית היא מתחילה על ידי סקרים היסטוריים, כאשר בודקים מה היה הייעוד של הקרקע בעבר ולמה היא שימשה. את הסקר ההיסטורי מבצעים בעזרת הרשויות המקומיות השונות או אפילו בעזרת אנשים פרטיים המכירים את האזור לבוריו. מעבר לכך מבצעים בדיקה פיזית של הקרקע על ידי נטילת דגימות ממנה, אשר אותן מעבירים למעבדות מיוחדות בהן נבדק הרכב הקרקע והאם היא מכילה חומרים מזהמים במינונים כאלה ואחרים.

  מנקים את הקרקע עם המומחים

  אם מתברר כי אכן מדובר בקרקע הסובלת מרמה מסוימת של זיהומים המחייבים טיפול, חברות מקצועיות ייעודיות כמו חברת איזיטופ פתרונות אקולוגיים, מבצעות ניקוי וטיהור של הקרקע באמצעים מיוחדים ובטכניקות אשר מבטיחות כי אכן הקרקע תהיה בטוחה לשימוש.

  צוות קרקע

  שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ