איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  פירוק אסבסט

  שירותי פירוק, פינוי והטמנת גגות, צינורות, מבני ומוצרי אסבסט. קבלו ייעוץ מקצועי של סוקר אסבסט.

  סיבים של אסבסט משתחררים כאשר חלה התפוררות והתפרקות של לוחות אסבסט-צמנט, דבר אשר מהווה מפגע בטיחותי ובריאותי עבור כל הנמצאים בסביבה. סיבי האסבסט הם סיבים בעלי נוכחות שאיננה נראית לעין אך כאשר הם משתחררים הם גורמים למחלות קשות בדרכי הנשימה ולנזק בלתי הפיך לגוף. במקרים של שריפה או קריסה של גגות ישנים המכילים אסבסט-צמנט גדלה האפשרות של התפזרות סיבים המעצימה את נוכחות הסכנה. על-מנת לפרק את החומר הזה בצורה נכונה יש לקבל את שירותיו של סוקר אסבסט – מומחה אשר יכין דו”ח מפורט על כל שלבי העבודה הנדרשים וינחה את הצוות על המשך הטיפול בתחום האסבסט.

  תהליך פינוי אסבסט

  תהליך פירוק ופינוי אסבסט מלוחות אסבסט-צמנט אל אתרי הטמנת אסבסט מתקיים אך ורק על ידי קבלן מורשה ומוסמך מהמשרד להגנת הסביבה לטיפול בחומרים אלו.

  הכנה לפירוק לוחות אסבסט

  • ביצוע עבודת הפירוק תתואם מראש עם הגורמים השוהים במבנה ובמבנים סמוכים ברדיוס של עד 50 מטרים והמקום יגודר היטב עם שלטי אזהרה המורים על הסיכון שבחשיפה לאסבסט. כמו כן, סוקר האסבסט ינחה באופן פרטני את הסובבים לגבי זמן ההימנעות משהות במקום.
  • במבנים בהם אין תקרה מפרידה בין גג האסבסט לבין המבנה עצמו יש לפנות את כל תכולת המקום ללא יוצא דופן. אם קיים במבנה ציוד אשר לא ניתן לנתקו ולהוציאו, יש לאטום אותו ביריעות פוליאתילן כפולות ולפרוש על גבי הרצפות את היריעות הללו כדי לאפשר לשאריות החומר המפורק להיספג אליהם.
  • כל הפתחים במבנה, כולל חלונות, דלתות ומזגנים ייסגרו ויאטמו לגמרי עד לסיום עבודה.
  • לפני תחילת עבודת הפירוק יורטבו הלוחות באמצעות מים או כל חומר מורשה אחר אשר יש לו תכונות מדבקות.

  פירוק לוחות אסבסט

  • בזמן עבודת פירוק הלוחות לא תותר כניסת אנשים אל המתחם מלבד הצוות המטפל אשר ימוגן בהתאם.
  • עבודת פירוק הלוחות אינה כוללת שבירה אגרסיבית בעזרת פטיש או חיתוך באמצעות דיסק מאחר ואלו גורמים להתפשטות הסיבים הרעילים באוויר ומביאים לידי עלייה ברמת הזיהום.
  • פסולת האסבסט נאספת ביריעות תעשייתיות בעלי דופן כפולה אשר אינה מאפשרת שחרור של חומרים רעילים גם לאחר ביצוע הפינוי.
  • היריעות המפונות מתויגות היטב לפי זמן ומקום בכיתוב בולט על הימצאות האסבסט בהן. בנוסף, בסיום עבודת הפירוק יוכנסו אל תוף היריעות גם פריטי לבוש המגן, מסיכות וכל ציוד אחר אשר שימש כאמצעי הגנה מפני אסבסט.
  • פסולת האסבסט מפונה אל מתקן מומחה לסילוק אסבסט-צמנט בעל רישיון להטמנה מאת המשרד להגנת הסביבה. הפסולת תפונה בכלי רכב עם תאים סגורים ואטומים בעלי שילוט הולם.

  סיום עבודת הפירוק

  • בתום פינוי האסבסט יערוך הסוקר דיגום נוסף כדי לוודא שלא נותרו שאריות או סיבי אסבסט ברמה החורגת מן המותר בשטח כולו.
  • סוקר האסבסט ימלא דו”ח מפורט אשר יוגש לבעלי הנכס ולמשרד להגנת הסביבה ובו הוא יכלול תקציר תהליך הפירוק והפינוי עם תוצאות הדיגום שנעשו במקום.
  • לאחר כל התהליך תוציא החברה אישור מסודר המתיר את הכניסה והשהות לאתר אשר בו פורקו לוחות האסבסט.

  חברת “איזיטופ” הינה חברה מוסמכת ומקצועית מהמשרד להגנת הסביבה לפירוק ופינוי של לוחות אסבסט-צמנט ממבני תעשייה ומבנים פרטיים במינימום זמן וביעילות מרבית.

  איזיטופ שירותי איכות הסביבה למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   סקרי קרקע וטיפול בקרקעות מזוהמות

   חברת איזיטופ בע”מ מוסמכת ע״י הרשות הלאומית להסמכת מעבדות כחברה לביצוע דיגום קרקע וערמות מזוהמות לפי תקן ISO-17025 ומתנהלת תחת בקרה של ISO-14001 ו-9001. בנוסף חברת איזיטופ מוסמכת ומסווגת ע”י רשם הקבלנים לביצוע חפירות בסיווג קבלני הייעודי לחפירה “ראשי 200 ג 1”. איזיטופ – החברה המובילה בפתרונות סביבה בקרקעות מזוהמות בסל שירותים מלא ובלעדי הכולל סקרי קרקע, יעוץ, ביצוע ופיקוח ופתרונות טיפול והטמנה לכל רמות הזיהום כולל שינוע.

   פתרונות טכנולוגיים לאיכות הסביבה

   איזיטופ אקולוגיה מספקת שירותים סביבתיים ופתרונות אקולוגיים בתחום הגנת הסביבה. בסל שירותי החברה מוצעים שירותי ניהול פרויקטים וביצוע בפועל החל משלב האיפיון ותיחום זיהומי קרקע, סקרי קרקע, שירותי קידוח ודיגום, עבודות חפירה על ידי צוות מקצועים ובאמצעות כלים הנדסיים יעודיים. בכל רחבי הארץ, פינוי טיהור ומיחזור אתרי פסולת. ברשות איזיטופ עומד מערך הובלות בפריסה ארצית. תוך ניצול קווי תנועה והובלה חוזרת המוזיל באופן משמעותי את עלות ההובלה ללקוח, ומצמצם באופן ניכר את זיהום האוויר ונפח תנועה מיותר בכבישים העמוסים. איזיטופ מובלת ומנוהלת על ידי צוותים מקצועיים ומנוסים. כמוכן הצוותים מנוהלים ומבוקרים על ידי בקרת איכות מוקפדת, תקינה, מחמירה ומפוקחת.

   איזיטופ – שירותי איכות הסביבה

   איזיטופ אקולוגיה – מספקת סל שירותים סביבתיים נחוצים החל מרמת ליווי ויעוץ סביבתי, שירותי דיגום בהסמכה. איזיטופ הינה חברה המתמחה בטיפול ביולוגי INSTU ,ONSITE ,EXSITU קרקעות ובוצות מזוהמות, ביצוע שיקום וטיהור קרקעות מזוהמות ושרותי הנדסת סביבה. החברה מאושרת ע”י המשרד להגנת הסביבה לטיפול ותפעול אתר ייעודי לטיפול ביולוגי בקרקעות מזוהמות. לרשות איזיטופ עומדים תאי טיפול בקרקעות מזוהמות בשטח טיפולי הגדול ביותר בארץ, כולל שטחי אחסון ובקרה שיכולים להכיל בו זמנים עשרות אלפי טונות של קרקעות או בוצות לטיפול ביולוגי או אחר. איזיטופ מטפלת בקרקעות מזוהמות באמצעות יישום טכנולוגיות מתקדמות וייחודיות שפותחו על ידי אנשי החברה ומישמת בהצלחה טכנולוגיות אלו בקרקעות ובוצות מזוהמות בכל רמות הזיהום, כך שניתן יהיה להשיב אותה או להטמין אותה באתר פסולת יעודי.

   שאלות ותשובות נפוצות - אתם שואלים אנחנו עונים

   מתי צריך לעשות סקר היסטורי?

   .מתי צריך לעשות סקר היסטורי?
   המשרד להגנת הסביבה דורש לעשות סקר היסטורי במקרים בהם יש חשד לזיהום בקרקע, לדוגמא בסמיכות לאזורי תעשייה תחנות דלק וכ'ו.

   מה זה סקר היסטורי?

   סקר היסטורי הוא הליך מקיף הבוחן את הקרקע ואת אתרי הזיהום הפוטנציאליים בסביבת האתר. הסקר כולל שימושים נוכחיים וקודמים בקרקע, גובה מי תהום ועוד.

   מה אתם עושים עם קרקע מזוהמת?

   קרקע מזוהמת דורשת טיפול, הטיפול יכול להיות באתר או מחוצה לו, ישנם מספר סוגי טיפול, לדוגמא טיפול קלאסי של קרקע מזוהמת בדלקים הוא טיפול ביולוגי הכולל יצירת אקלים מיטבי והוספת חומרי תזונה לחיידקים מפרקי דלקים באתר ייעודי אליו מפונת הקרקע המזוהמת

   מה זה מסמך סביבתי להיתר בניה?

   מסמך סביבתי להיתר בניה הינו מסמך הסוקר את ההיבטים הסביבתיים של אזור מסוים על מנת שהרשות תאשר בניה במקום

   שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ