איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  טיפול בפסולת

  בכל הליך בו מעורבת פסולת, (בין אם זה שיפוץ בניין, פרויקט נדל”ן, ואף בעת בה העירייה מפנה את הפסולת אותה משליכים האזרחים אל פח האשפה), יש צורך לבצע פינוי הטמנת פסולת לשמירה על בריאות התושבים ואיכות הסביבה גם יחד. על מנת לבצע את המשימה בצורה האטרקטיבית ביותר, יש להיעזר בחברות מובילות אשר מחזיקות בציוד הנדרש ובאתרים בהם ניתן לרכז את הפסולת ולטפל בה כראוי למניעת זיהום. הפסולת יכולה להיות מגוונת, בין אם זוהי פסולת ביתית אל מול פסולת תעשייתית, פסולת גזם, פסולת בניין ועוד. בכל פסולת יש לטפל כראוי ובהתאם לסוגה.

  שומרים על איכות הסביבה

  פסולת עלולה לגרום לנזקים רבים ומגוונים לכדור הארץ בכלל ולתושבים בפרט. ריבויי פסולת עתידה להתפנות אל אתר מורשה, שם יש לטמון את הפסולת ולטפל בה בצורה המקצועית והמיומנת ביותר, בכדי למזער נזקים. פינוי הטמנת פסולת מתבצעת על ידי חברות מגוונות העוסקות בתחום. השנים האחרונות מצביעות על מודעות גבוהה בכל הנוגע לאיכות הסביבה. עסקים כמו גם צרכנים יעדיפו לייצר כמו גם לרכוש מוצרים ידידותיים לסביבה ועל כן הצורך בשרותי פינויי והטמנת פסולת הולכים וגוברים גם הם בהדרגה. מעבר למודעות שהולכת וגדלה, על פי חוק הגנת הסביבה על כל בעל עסק ואדם פרטי לפנות פסולת מצטברת.

  כיצד בוחרים חברה מקצועית?

  על מנת לבצע את הפרויקט על הצד הטוב ביותר, עליכם לבחור בחברה מקצועית המבצעת הן את פינוי הפסולת והן את הטמנתה באתר פסולת מורשה ומוכר. במהלך בחירת החברה, קחו בחשבון את הקריטריונים הבאים:

  • ניסיון וותק – בחנו את ניסיון החברה ואת הוותק אותו היא צברה בתחום. ככל שהוותק יהיה רב יותר, כך תוכלו להסיק כי הניסיון הוא רב יותר שהרי וותק בתחום מעיד על ביצוע פרויקטים רבים יותר וכל פרויקט מוסיף לניסיון החברה לעיתים באופן מהותי.
  • מקצועיות ומיומנות – בכדי שפרויקט יבוצע במלואו ועל הצד הטוב ביותר, עליכם לשכור את שרותיה של חברה מקצועית המכירה את הנחיות המשרד לאיכות הסביבה ואת אופן העבודה. המקצועיות בין היתר היא נגזרת של ניסיון וותק החברה.
  • מכשור – בחנו עם החברה שאת שרותיה אתם עתידים לשכור, באיזה מכשור היא מבצעת את הפרויקט והיכן נמצא אתר הפסולת המורשה לשם תועבר כל הפסולת.

  אם גם אתם מחפשים חברה אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום, צרו קשר וקבלו מידע נוסף ללא עלות וללא התחייבות.


  אתרי פסולתהובלת פסולתהטמנת פסולתפינוי פסולתפסולת בנייןפסולת תעשייתית

  שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ