איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  ערכה לספיגת שמנים ודלקים

  Oil Sponge | שימושים | הוראות השימוש בערכה

  ערכת ספיגה לצורך אחסון כמויות גדולות של “אוייל ספונג'”. העגלה כוללת מתלה לכלים, רשת סינון ויעה עשוי פלסטיק (עם או בלי מטאטא ואת). לכן קל לנייד אותו והוא כלי מעולה לשימוש באזורי עבודה של מכונאים ובבתי מלאכה קטנים עד בינוניים.

  מה כוללת הערכה?

  הערכה כולה בנויה על גבי עגלה ניידת וקלה לשימוש הכוללת:

  • עגלה עם מתלה לכלים.
  • רשת סינון.
  • יעה פלסטיק (עם או בלי מטאטא ואת).

  הוראות שימוש

  תגובה לאירוע – יש להביא את ערכת המחזור כמה שיותר קרוב למקום האירוע. יש להנמיך כמה שניתן את הדלת הקדמית של העגלה ולפזר בעזרת היעה את החומר סופח השמנים “אויל ספונג'”. יש לפזר את החומר בכמות שתכסה לגמרי את הכתם מאחר וזהו חומר אבקתי ומומלץ לפזרו כמה שיותר קרוב לכתם.

  שיקום האירוע – יש להחדיר את חומר סופח השמנים “אויל ספונג'” לתוך השמן או הדלק. ניתן לעשות זאת באמצעות מטאטא או את חפירה. מיד ניתן יהיה לראות כי החומר ספג את השמן בצורה יעילה ומהירה.

  בזמן זה, יש להרים את המכסה של עגלת “שומר טבע”, לאסוף את החומר בעזרת יעה ולהניח אותו על גבי רשת הסינון הנמצאת בחלקה העליון של הערכה. יש לשים לב שלא להעמיס יותר מידי חומר על הרשת.

  בשלב זה, ניתן להרים את הרשת מהצד האחורי שלה ולסנן את הפסולת. בעזרת פעולת סינון זו, החומר הנקי יכנס אל העגלה לשימוש חוזר ואילו החומר המשומש יישאר על הרשת. יש לחזור על הפעולה הזו עד לניקוי מוחלט של השטח.

  יש להיפטר מהחומר המשומש על-פי הנחיות הרשויות המקומיות.

  שימוש חוזר – ניתן להשתמש שוב בחומר סופח השמנים הנקי שהוכנס לעגלה בעת שלב הסינון עד שהוא ספוג לחלוטין. יש לשים לב לחלקים קטנים שעלולים ליפול פנימה לחומר הנקי. במקרים אלו, יש להוסיף עוד חומר סופח שמן “אויל ספונג'” למיכל הערכה.

  יתרונות השימוש בערכה ובחומר סופח השמנים

  • הערכה קלה לניוד מאחר והיא מורכבת על עגלה.
  • כלי מאוד שימושי באזורי עבודה של מכונאים ובתי מלאכה.
  • החומר עצמו סופג את השמן בעת המגע בצורה מהירה ובכך מפחית את משך זמן הטיפול באופן משמעותי.
  • הערכה וחומר הספיגה הם מוצרים בטוחים המפחיתים את סכנת ההחלקה והנפילה.
  • החומר אינו פוגם ברצפות צבועות או האטמים תת-קרקעיים של מעליות הידראוליות.
  • השימוש בחומר סופח השמנים “אויל ספונג'” לא מסרטן והוא אינו חומר דליק. השימוש הו הוא בטוח וידידותי לסביבה לחלוטין.
  • לאחר השימוש בערכה יש לפנות את החומר אל מקום מיועד לכך אך אין צורך בפינוי החומר הרווי לאתר מיוחד של פסולת רעילה.

  ה-OIL SPONGE לא דליק. לא מסרטן. מתכלה ביולוגית ומפרק את המחמימנים (שמנים) שספג. מונע שימוש מוגבר במים. משאיר שטח יבש. לא מורח את השמן הנספג. מאפשר ניצול מירבי של החומר באופן שיטת השימוש בו. ניתן לשימוש על רצפה, בטון, אספלט וקרקע מזוהמת. לא פוגע בציפוי וצבע הרצפה. אין צורך בפינוי החומר הרווי לאתר פסולת רעילה.

  החומר היחיד שעבר בחינת התאמה של מע”ץ לשימוש בכישים וקיבל אישור לשימוש לספיגת שמנים ודלקים.

  איזיטופ שירותי איכות הסביבה למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   סקרי קרקע וטיפול בקרקעות מזוהמות

   חברת איזיטופ בע”מ מוסמכת ע״י הרשות הלאומית להסמכת מעבדות כחברה לביצוע דיגום קרקע וערמות מזוהמות לפי תקן ISO-17025 ומתנהלת תחת בקרה של ISO-14001 ו-9001. בנוסף חברת איזיטופ מוסמכת ומסווגת ע”י רשם הקבלנים לביצוע חפירות בסיווג קבלני הייעודי לחפירה “ראשי 200 ג 1”. איזיטופ – החברה המובילה בפתרונות סביבה בקרקעות מזוהמות בסל שירותים מלא ובלעדי הכולל סקרי קרקע, יעוץ, ביצוע ופיקוח ופתרונות טיפול והטמנה לכל רמות הזיהום כולל שינוע.

   פתרונות טכנולוגיים לאיכות הסביבה

   איזיטופ אקולוגיה מספקת שירותים סביבתיים ופתרונות אקולוגיים בתחום הגנת הסביבה. בסל שירותי החברה מוצעים שירותי ניהול פרויקטים וביצוע בפועל החל משלב האיפיון ותיחום זיהומי קרקע, סקרי קרקע, שירותי קידוח ודיגום, עבודות חפירה על ידי צוות מקצועים ובאמצעות כלים הנדסיים יעודיים. בכל רחבי הארץ, פינוי טיהור ומיחזור אתרי פסולת. ברשות איזיטופ עומד מערך הובלות בפריסה ארצית. תוך ניצול קווי תנועה והובלה חוזרת המוזיל באופן משמעותי את עלות ההובלה ללקוח, ומצמצם באופן ניכר את זיהום האוויר ונפח תנועה מיותר בכבישים העמוסים. איזיטופ מובלת ומנוהלת על ידי צוותים מקצועיים ומנוסים. כמוכן הצוותים מנוהלים ומבוקרים על ידי בקרת איכות מוקפדת, תקינה, מחמירה ומפוקחת.

   איזיטופ – שירותי איכות הסביבה

   איזיטופ אקולוגיה – מספקת סל שירותים סביבתיים נחוצים החל מרמת ליווי ויעוץ סביבתי, שירותי דיגום בהסמכה. איזיטופ הינה חברה המתמחה בטיפול ביולוגי INSTU ,ONSITE ,EXSITU קרקעות ובוצות מזוהמות, ביצוע שיקום וטיהור קרקעות מזוהמות ושרותי הנדסת סביבה. החברה מאושרת ע”י המשרד להגנת הסביבה לטיפול ותפעול אתר ייעודי לטיפול ביולוגי בקרקעות מזוהמות. לרשות איזיטופ עומדים תאי טיפול בקרקעות מזוהמות בשטח טיפולי הגדול ביותר בארץ, כולל שטחי אחסון ובקרה שיכולים להכיל בו זמנים עשרות אלפי טונות של קרקעות או בוצות לטיפול ביולוגי או אחר. איזיטופ מטפלת בקרקעות מזוהמות באמצעות יישום טכנולוגיות מתקדמות וייחודיות שפותחו על ידי אנשי החברה ומישמת בהצלחה טכנולוגיות אלו בקרקעות ובוצות מזוהמות בכל רמות הזיהום, כך שניתן יהיה להשיב אותה או להטמין אותה באתר פסולת יעודי.

   שאלות ותשובות נפוצות - אתם שואלים אנחנו עונים

   מתי צריך לעשות סקר היסטורי?

   .מתי צריך לעשות סקר היסטורי?
   המשרד להגנת הסביבה דורש לעשות סקר היסטורי במקרים בהם יש חשד לזיהום בקרקע, לדוגמא בסמיכות לאזורי תעשייה תחנות דלק וכ'ו.

   מה זה סקר היסטורי?

   סקר היסטורי הוא הליך מקיף הבוחן את הקרקע ואת אתרי הזיהום הפוטנציאליים בסביבת האתר. הסקר כולל שימושים נוכחיים וקודמים בקרקע, גובה מי תהום ועוד.

   מה אתם עושים עם קרקע מזוהמת?

   קרקע מזוהמת דורשת טיפול, הטיפול יכול להיות באתר או מחוצה לו, ישנם מספר סוגי טיפול, לדוגמא טיפול קלאסי של קרקע מזוהמת בדלקים הוא טיפול ביולוגי הכולל יצירת אקלים מיטבי והוספת חומרי תזונה לחיידקים מפרקי דלקים באתר ייעודי אליו מפונת הקרקע המזוהמת

   מה זה מסמך סביבתי להיתר בניה?

   מסמך סביבתי להיתר בניה הינו מסמך הסוקר את ההיבטים הסביבתיים של אזור מסוים על מנת שהרשות תאשר בניה במקום

   שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ