איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  סקר קרקע ושיקום אתר מזוהם

  פרויקט שיקום קרקע מזוהמת בכרמיאל

  חברת “איזיטופ” ביצעה באופן מקצועי ומוסמך עבודת איפיון ושיקום קרקע מזוהמת עבור חברת “טורג” בכרמיאל כאשר באתר בוצעו בדיקות מקיפות אשר כללו – סקר היסטורי, סקר קרקע, קידוחים, ליווי וייעוץ סביבתי עד לקבלת מסמך NFA מהמשרד להגנת הסביבה.

  חוות דעת בעבור ביצוע עבודות סקר קרקע ושיקום אתר מזוהם

  אתרים רבים המיועדים להסבה לפרויקטים של בנייה מחודשת עומדים בפני בעיות של קרקע מזוהמת. אתרים אשר היוו בעבר כמקומות עבור מפעלי תעשייה, מעבדות או אפילו אתרי פסולת המשויכת לרשות מקומית.

  קרקעות אלו דורשות התייחסות מעמיקה אשר מתחילה בשלבי אפיון האדמה ועד לתהליך השיקום אשר יביא לאיזון הנכון וקבלת ההיתרים מהמשרד להגנת הסביבה. על מנת להכשיר קרקע ולקבל היתרי בניה יש להתחיל בשלב הראשוני של עריכת סקר קרקע מקיף הכולל:

  • סקר היסטורי אשר יציף את כל המידע מעברה של האדמה המיועדת.
  • דיגום קרקעות כאשר בשלב זה מבצעים גם סקר גזי קרקע בדרכים שונות על מנת לקבל תמונה גדולה ככל האפשר וירידה לפרטים מדויקים.
  • סקר מי תהום באם נמצא כי הקרקע היוותה בעברה כמאגר מים העלול להכיל רעלנים או חומרים מסוכנים ברמות גבוהות אשר חלחלו פנימה.
  • קידוח קרקע כדי להגיע לשכבות העמוקות מעבר לפני השטח.

  לאחר סיום שלב האפיון וקבלת תוצאות המעבדה המוסמכת עוברים לשלב שיקום קרקע מזוהמת כאשר הכל נבדל בגודל שטח הפרויקט, בכמות החומרים המזהמים וביכולת הבידוד של השטח. עבודות השיקום יכולות להתבצע במגוון של אפשרויות כאשר אחת מהן היא באמצעות טיפול ביולוגי אשר מביא ומחזיר איזון נכון לסביבה. בעת סיום העבודות נערכות בדיקות חוזרות על מנת לקבל את האישור וההיתר הסופי של המשרד להגנת הסביבה עם תעודה של מעבדה מוסמכת.


  אדמה מזוהמתדיגום קרקעזיהום קרקעחפירת קרקע מזוהמתטיהור קרקעטיהור קרקע מזוהמתטיפול באדמה מזוהמתטיפול ביולוגיטיפול בקרקעות מזוהמותייעוץ אקולוגיניקוי קרקע מזוהמתסקר גזי קרקעסקר היסטוריסקר קרקעסקרי קרקעקרקעות מזוהמותשיקום קרקע

  שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ