איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  סקר קרקע וגז קרקע בתל אביב

  חברת “איזיטופ” הוזמנה על ידי חברת הנדל”ן IBP לערוך סקר קרקע הכולל גם בדיקת גז קרקעי על מנת לקבל היתר בנייה מן הרגולטורים האחראיים על שכונת נווה שאנן בתל אביב. בשכונה זו יקום מבנה בניין מסחרי חדש כאשר קומתו הראשונה תכיל חנויות לרווחת התושבים. כדי לוודא שהקרקע אינה מזוהמת וכי היא כשירה להסבה ובנייה, חברת איזיטופ ערכה במקום סקר קרקע מקיף עם מיטב הכלים הטכנולוגיים וצוות מקצועי עם מעבדה מוסמכת. בנוסף, הוכן גם סקר גז קרקע כדי לנטר האם חדרו גזים רעילים ומה רמתם.

  תמונות מן הפרויקט

  השנים האחרונות מביאות עימן אפשרויות רבות בתחום הנדל”ן. חברות רבות תרות אחר מבנים ישנים או קרקעות שאין בהם כל שימוש על מנת להסב אותם לבנייני מגורים ומקומות מסחר חדשים. הקרקעות הללו מגיעות עם היסטוריה ענפה שעומדת מאחוריהם, לעיתים היא אפילו מסוכנת, במיוחד אם במקום עמדו להם בעבר תחנת דלק, מפעלים מזהמים, בסיסי צהל, מכוני טיהור או מטמנות. על מנת להכשיר את הקרקע לבנייה חדשה יש לערוך סקר היסטורי שיציף על פני השטח מי היו הבעלים הקודמים ומה היה תחום העיסוק באדמה זו. בנוסף, יש לערוך סקר קרקע כדי לגלות מהם המזהמים אשר נמצאים בתוך הקרקע, במיוחד בתחומים עירוניים.


  אדמה מזוהמתאתרי בנייהדיגום ערמותדיגום קרקעזיהום קרקעחפירת קרקע מזוהמתטיהור קרקעטיהור קרקע מזוהמתטיפול באדמה מזוהמתייעוץ אקולוגיסקר גזי קרקעסקר היסטוריסקר קרקעסקרי קרקעקרקעות מזוהמותשיקום קרקע

  שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ