איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  סופחי שמנים ודלקים – OilSponge

  Oil Sponge | שימושים | הוראות השימוש בערכה

  אוייל ספונג’ הוא מוצר מדהים אשר עושה שימוש בטכנולוגיה המשמשת חברות, תעשיות ותאגידים גדולים בטיפול בשמן ונפט שנשפך. 

  השארת נפט או דלק שנשפך להתאדות פוגעת בסביבה, כך טוען המשרד להגנת הסביבה. חומרים אלה אשר אינם נספגים מהווים סכנת זיהום מקורות מים ופגיעה בסביבה. כל מפעל, מוסך או משק בית צריך להתמודד לפעמים עם דלק או שמן שנשפך. לעתים נעשה שימוש במטליות נייר, בחול של חתולים או בחול הניקוי. חומרים אלה נשלחים לאחר מכן לאשפה ופוגעים בסביבה.

  אוייל ספונג’ משמש כוחות הצלה וכיבוי במשך שנים. עכשיו הוא נמכר גם לתעשייה ולמשקי בית כדי שכולם יוכלו ליהנות מחומר מיוחד זה. לא משנה כמה זהירים אתם, תאונות תמיד קורות. כאשר דלק נשפך במוסך כמעט בלתי אפשרי להיפטר מהריח. הריח יכול להישאר שם במשך שנים. כיום עם אויל פונג’ בעיית הריח ניתנת לפתרון פשוט וקל.

  מוצרי אוייל ספונג’

  איך זה עובד?

  אוייל ספונג’ הוא חומר טיפולי ביולוגי סופג עשוי מ-100% חומר ממוחזר. החומר מכיל שילוב של גבעולי כותנה או ממברנות של קליפות פחם. ספיגת השמן גוברת כאשר מיקרובים אוכלים את השילוב של השמן והחומר. החומר הופך למים ולפחמן דו-חמצני ללא פחממנים. זהו bioremediation.

  פזרו את האבקה מעל כתם השמן או הדלק עד שהוא מכוסה לחלוטין. תנו לחומר לפעול במשך כ-7 דקות. לאחר מכן, קחו מטאטא קשיח והעבירו על החומר מספר פעמים על מנת לוודא שכמה שיותר חומר יהיה במגע עם השמן. כעט איספו את החומר. אפשר לזרוק אותו לפח, להכניס אותו לאדנית או להחזירו לשימוש חוזר.

  החלפה או הוספה של השמן יכולה להביא להיווצרות של כתמי שמן שנשפך. במקום להשתמש בחול חתולים או מטליות נייר לספיגת השמן אוייל ספונג’ לא רק תעלים את הלכלוך, אלא תספוג אותו לגמרי. לאחר מכן המיקרובים הזעירים יוכלו את החומר המסוכן ויהפכו אותו למים ולפחמן דו-חמצני.

  נתוני ספיגה

  נוזלים הנספגים על ידי Oil Sponge Remedial ו-Oil Sponge” G.P

  בדיקת PH

  שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ