איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  סופחי שמנים ודלקים – OilSponge

  Oil Sponge | שימושים | הוראות השימוש בערכה

  אוייל ספונג’ הוא מוצר מדהים אשר עושה שימוש בטכנולוגיה המשמשת חברות, תעשיות ותאגידים גדולים בטיפול בשמן ונפט שנשפך. 

  השארת נפט או דלק שנשפך להתאדות פוגעת בסביבה, כך טוען המשרד להגנת הסביבה. חומרים אלה אשר אינם נספגים מהווים סכנת זיהום מקורות מים ופגיעה בסביבה. כל מפעל, מוסך או משק בית צריך להתמודד לפעמים עם דלק או שמן שנשפך. לעתים נעשה שימוש במטליות נייר, בחול של חתולים או בחול הניקוי. חומרים אלה נשלחים לאחר מכן לאשפה ופוגעים בסביבה.

  אוייל ספונג’ משמש כוחות הצלה וכיבוי במשך שנים. עכשיו הוא נמכר גם לתעשייה ולמשקי בית כדי שכולם יוכלו ליהנות מחומר מיוחד זה. לא משנה כמה זהירים אתם, תאונות תמיד קורות. כאשר דלק נשפך במוסך כמעט בלתי אפשרי להיפטר מהריח. הריח יכול להישאר שם במשך שנים. כיום עם אויל פונג’ בעיית הריח ניתנת לפתרון פשוט וקל.

  מוצרי אוייל ספונג’

  איך זה עובד?

  אוייל ספונג’ הוא חומר טיפולי ביולוגי סופג עשוי מ-100% חומר ממוחזר. החומר מכיל שילוב של גבעולי כותנה או ממברנות של קליפות פחם. ספיגת השמן גוברת כאשר מיקרובים אוכלים את השילוב של השמן והחומר. החומר הופך למים ולפחמן דו-חמצני ללא פחממנים. זהו bioremediation.

  פזרו את האבקה מעל כתם השמן או הדלק עד שהוא מכוסה לחלוטין. תנו לחומר לפעול במשך כ-7 דקות. לאחר מכן, קחו מטאטא קשיח והעבירו על החומר מספר פעמים על מנת לוודא שכמה שיותר חומר יהיה במגע עם השמן. כעט איספו את החומר. אפשר לזרוק אותו לפח, להכניס אותו לאדנית או להחזירו לשימוש חוזר.

  החלפה או הוספה של השמן יכולה להביא להיווצרות של כתמי שמן שנשפך. במקום להשתמש בחול חתולים או מטליות נייר לספיגת השמן אוייל ספונג’ לא רק תעלים את הלכלוך, אלא תספוג אותו לגמרי. לאחר מכן המיקרובים הזעירים יוכלו את החומר המסוכן ויהפכו אותו למים ולפחמן דו-חמצני.

  נתוני ספיגה

  נוזלים הנספגים על ידי Oil Sponge Remedial ו-Oil Sponge” G.P

  בדיקת PH

  איזיטופ שירותי איכות הסביבה למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   סקרי קרקע וטיפול בקרקעות מזוהמות

   חברת איזיטופ בע”מ מוסמכת ע״י הרשות הלאומית להסמכת מעבדות כחברה לביצוע דיגום קרקע וערמות מזוהמות לפי תקן ISO-17025 ומתנהלת תחת בקרה של ISO-14001 ו-9001. בנוסף חברת איזיטופ מוסמכת ומסווגת ע”י רשם הקבלנים לביצוע חפירות בסיווג קבלני הייעודי לחפירה “ראשי 200 ג 1”. איזיטופ – החברה המובילה בפתרונות סביבה בקרקעות מזוהמות בסל שירותים מלא ובלעדי הכולל סקרי קרקע, יעוץ, ביצוע ופיקוח ופתרונות טיפול והטמנה לכל רמות הזיהום כולל שינוע.

   פתרונות טכנולוגיים לאיכות הסביבה

   איזיטופ אקולוגיה מספקת שירותים סביבתיים ופתרונות אקולוגיים בתחום הגנת הסביבה. בסל שירותי החברה מוצעים שירותי ניהול פרויקטים וביצוע בפועל החל משלב האיפיון ותיחום זיהומי קרקע, סקרי קרקע, שירותי קידוח ודיגום, עבודות חפירה על ידי צוות מקצועים ובאמצעות כלים הנדסיים יעודיים. בכל רחבי הארץ, פינוי טיהור ומיחזור אתרי פסולת. ברשות איזיטופ עומד מערך הובלות בפריסה ארצית. תוך ניצול קווי תנועה והובלה חוזרת המוזיל באופן משמעותי את עלות ההובלה ללקוח, ומצמצם באופן ניכר את זיהום האוויר ונפח תנועה מיותר בכבישים העמוסים. איזיטופ מובלת ומנוהלת על ידי צוותים מקצועיים ומנוסים. כמוכן הצוותים מנוהלים ומבוקרים על ידי בקרת איכות מוקפדת, תקינה, מחמירה ומפוקחת.

   איזיטופ – שירותי איכות הסביבה

   איזיטופ אקולוגיה – מספקת סל שירותים סביבתיים נחוצים החל מרמת ליווי ויעוץ סביבתי, שירותי דיגום בהסמכה. איזיטופ הינה חברה המתמחה בטיפול ביולוגי INSTU ,ONSITE ,EXSITU קרקעות ובוצות מזוהמות, ביצוע שיקום וטיהור קרקעות מזוהמות ושרותי הנדסת סביבה. החברה מאושרת ע”י המשרד להגנת הסביבה לטיפול ותפעול אתר ייעודי לטיפול ביולוגי בקרקעות מזוהמות. לרשות איזיטופ עומדים תאי טיפול בקרקעות מזוהמות בשטח טיפולי הגדול ביותר בארץ, כולל שטחי אחסון ובקרה שיכולים להכיל בו זמנים עשרות אלפי טונות של קרקעות או בוצות לטיפול ביולוגי או אחר. איזיטופ מטפלת בקרקעות מזוהמות באמצעות יישום טכנולוגיות מתקדמות וייחודיות שפותחו על ידי אנשי החברה ומישמת בהצלחה טכנולוגיות אלו בקרקעות ובוצות מזוהמות בכל רמות הזיהום, כך שניתן יהיה להשיב אותה או להטמין אותה באתר פסולת יעודי.

   שאלות ותשובות נפוצות - אתם שואלים אנחנו עונים

   מתי צריך לעשות סקר היסטורי?

   .מתי צריך לעשות סקר היסטורי?
   המשרד להגנת הסביבה דורש לעשות סקר היסטורי במקרים בהם יש חשד לזיהום בקרקע, לדוגמא בסמיכות לאזורי תעשייה תחנות דלק וכ'ו.

   מה זה סקר היסטורי?

   סקר היסטורי הוא הליך מקיף הבוחן את הקרקע ואת אתרי הזיהום הפוטנציאליים בסביבת האתר. הסקר כולל שימושים נוכחיים וקודמים בקרקע, גובה מי תהום ועוד.

   מה אתם עושים עם קרקע מזוהמת?

   קרקע מזוהמת דורשת טיפול, הטיפול יכול להיות באתר או מחוצה לו, ישנם מספר סוגי טיפול, לדוגמא טיפול קלאסי של קרקע מזוהמת בדלקים הוא טיפול ביולוגי הכולל יצירת אקלים מיטבי והוספת חומרי תזונה לחיידקים מפרקי דלקים באתר ייעודי אליו מפונת הקרקע המזוהמת

   מה זה מסמך סביבתי להיתר בניה?

   מסמך סביבתי להיתר בניה הינו מסמך הסוקר את ההיבטים הסביבתיים של אזור מסוים על מנת שהרשות תאשר בניה במקום

   שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ