ייעוץ סביבתי

פרויקט מתחם עין המפרץ

ייעוץ וליווי סביבתי אקולוגי לחברות ולתעשייה. פתרונות וניהול פרויקטים בהנדסת הסביבה בטכנולוגיות מתקדמות.

“איזיטופ פתרונות אקולוגיים לאיכות הסביבה” מספקת שירותי ייעוץ סביבתי למפעלים, מוסדות, מועצות מקומיות, רשויות ולמגזר הפרטי, במגוון התחומים הסביבתיים בכל הארץ ע”י מהנדסי סביבה ומומחים בעלי ניסיון עשיר בתחום תעשיית הבנייה והדלק ומפעלי תעשייה שונים.

חברת איזיטופ בע”מ מוסמכת ע״י הרשות הלאומית להסמכת מעבדות כחברה לביצוע דיגומי קרקע וערמות לפי תקן  ISO-17025. איזיטופ מפעילה צוות דגימה וקידוח בפריסה ארצית ובפיקוח הרשות להסמכת מעבדות.

דיגום קרקעשירותי איזיטופ

  • ייעוץ בנושאי סקרי קרקע וקרקעות מזוהמות
  • ביצוע סקרים היסטוריים וסקר גז קרקע
  • אספקת שירותי הנדסת סביבה
  • תכנון פרויקטים סביבתיים
  • ייעוץ לחברות נדל”ן לפני רכישת קרקעות
  • ייעוץ ופיקוח בנושא אסבסט

הצעת מחיר

סקר קרקע היסטורי

סקר היסטורימטרת הסקר ההיסטורי היא איסוף כל המידע הקיים לגבי זיהום קרקע פוטנציאלי באתר ופרמטרים שונים המאפיינים את האתר. הסקר כולל בדיקה מקיפה מול משרדי ממשלה ורשויות, סיור בשטח וסקירת תצלומים ומפות של האתר. כמו כן נערכת סקירה הידרולוגית של מצב מי התהום וחתך גיאולוגי לאפיון שכבות הקרקע. דו”ח סקר קרקע היסטורי מציג את הנתונים אשר נאספו בצורה מובנית וכולל בתוכו את ניתוח המידע ואפיון מוקדם של זיהומי הקרקע באתר תוך התייחסות לסוגי הזיהומים ומקורותיהם, מיימדי השימוש בחומרים המזהמים באתר והשפעות אפשריות על איכות הסביבה ובריאות האוכלוסייה.

עוד על סקר קרקע היסטורי >

ייעוץ סביבתי לבנייה

ייעוץ סביבתי לבנייהתכנון הבנייה החל מרמת הבנייה הארצית, המחוזית, העירונית ועד לרמת בנייה של בתים צמודי קרקע בודדים, תלוי יכול לקום או ליפול על סוגיות של זיהום סביבתי. צוות הייעוץ מתמחה בשירותי איכות הסביבה וטיפול בקרקע מזוהמת הוא הכתובת הנכונה אליה יש לפנות לפני שפרויקט בניה חדש יוצא לדרך. תהליכי בנייה מתחילים הרבה לפני הקמת הפרויקט. השלבים ההתחלתיים נדרשים לביצוע כבר בתכנון הראשוני או אף בשלבי שינוי ייעוד קרקע. ייעוץ סביבתי לשטח הבנייה כולל את מגוון של פעולות ושירותים על פי הצורך.

עוד על ייעוץ סביבתי לבנייה >

ייעוץ סביבתי לרישוי עסקים

ייעוץ סביבתי לרישוי עסקים

בישראל ניתן רישיון עסק מכוח חוק רישוי עסקים, תשכ”ח-1968. חוק זה מגדיר אילו עסקים נדרשים בהוצאת רישיון עסק על מנת לפעול. תהליך הוצאת הרישיון מצריך קבלת אישורים מגורמים שונים. מטרת הרישיון הינה להבטיח כי ננקטו כל האמצעים והסידורים המתאימים להפעלתו התקינה של העסק וזאת בכדי להבטיח שמירה על בריאות הציבור, בטיחותו ואיכות חייו. ניהול עסק ללא רישיון הינו עבירה פלילית, עסק שפועל ללא רישיון צפוי לסגירה מנהלית, ועל בעליו יוטלו קנסות ואף עונשי מאסר.

עוד על ייעוץ סביבתי לרישוי עסקים >

ייעוץ סביבתי בתל אביב

ייעוץ סביבתי בתל אביב

בסל השירותים החשובים של חברת “איזיטופ אקולוגיה”, קיים ליווי סביבתי ללקוחות אשר מעוניינים לקבל היתר בניה. תהליך קבלת ההיתר מתחיל בפניה של יזם אל חברה המתמחה בייעוץ סביבתי בעקבות דרישה של הרשות המקומית או של המשרד להגנת הסביבה, בה הוא מעוניין לבנות, לבצע סקר היסטורי ולעיתים גם סקר קרקע על מנת לוודא שאין זיהום באזור המיועד לבניה. בעבר, התקיימו פעילויות תעשייתיות רבות באזור גוש דן אשר הביאו לתוצאה של זיהומי קרקע ולכן חקירת הקרקע ושיקומה גבוה מאוד.

עוד על ייעוץ סביבתי בתל אביב >

Sorry, the comment form is closed at this time.