איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  טיפול בקרקעות מזוהמות

  טיפול באדמות מזוהמות – שיקום וטיהור קרקעות מזוהמות, סקר קרקע באדמה מזוהמת, דיגום קרקע וערמות, פתרונות פינוי, הטמנה והובלת קרקע ובוצה מזוהמת בכל הארץ, טיהור ופינוי זיהומי דלקים ושמנים בקרקע, ליווי ויעוץ לבעיות זיהומי קרקע וסביבה.

  טיפול בקרקעות מזוהמות

  איזיטופ הינה חברה ותיקה ומנוסה המתמחה בטיפול בקרקעות מזוהמות. החברה מצטיינת במתן פתרונות בתחום איכות הסביבה לחברות תעשייה, בנייה וניהול פרויקטים. זו החברה היחידה בישראל המספקת פתרון מקיף למקרים של זיהום קרקע, החל משלב סקר הקרקע, יעוץ והתנהלות מול הרגולציה ועד לפתרונות קצה.

  פרויקטים של טיהור קרקע מזוהמת

  טיפול בבוצה – בתי זיקוק

  פרויקט הלנד-פארם בבתי הזיקוק חיפה החל לפני מספר שנים בתוך שטח ייעודי שניבנה בשיתוף פעולה עם אנשי הטכניון בחיפה. לפני מספר שנים בשלב מסוים, הופסק הטיפול הביולוגי בבוצות הדלקים. ב- 03/2013 זכתה חברת ‘איזיטופ’ בפינויי כל שטחי הלנד-פארם של בוצות בז”ן חיפה ובליווי המשרד להגנת הסביבה נחפרו אלפי טונות של בוצה והובלו למתקני הטיפול באתר אפעה במישור רותם בנגב המזרחי.

  טיהור ושיקום קרקע – מתחם “עין המפרץ”

  איזיטופ אקולוגיה טיהרה ושיקמה את מתחם “עין המפרץ” בסמוך לקניון. כמו כן התבצעו במתחם פעולות מחזור פסולת בניין, הריסות ושיקום. טיהור הקרקע הסתיים בימים הקרובים. המהלך הפינוי פונו אלפי טונות לאתרי טיפול שונים כולל לטיפול ביולוגי באתר הטיפול במישור רותם.

  שיקום קרקעות מזוהמות – מתחם כורדני

  איזיטופ זכתה בביצוע פרוייקט טיהור מתחם הכורדני בשטח כולל של 800 דונם בקרית מוצקין. שטח שהתפנה בשנים האחרונות מבסיסי צה״ל . לאחר סיום עבודות טיהור הקרקע המזוהמת ושיקום האתר, ישווקו הקרקעות במתחם זה למגורים, מסחר ומוסדות ציבור. בשיתוף שיכון ופיתוח ועיריית קרית מוצקין. זהו פרוייקט השיקום והטיהור הגדול מסוגו שמתבצע בישראל.

  פינוי קרקע מזוהמת, מתחם ‘אגד’ קרית חיים”

  איזיטופ אקולוגיה ו- ‘ג.ל.נ.’ זכתה בטיהור מתחם תחנת הדלק בתחנת “אגד” בקריית חיים. פרויקט הטיהור יימשך כחודש ימים ובמהלכו יוחלפו התשתיות במקום. הקרקע המזוהמת הועברה לטיפול ביולוגי באתר “האפעה” במישור רותם.

  וידאו של הפרויקטים

  טיהור קרקע מזוהמת – אגד קרית חיים

  טיפול ביולוגי בקרקע מזוהמת בדרום הארץ

  שיקום קרקע מזוהמת

  טיפול ביולוגי בבוצת בתי זיקוק חיפה

  מידע נוסף בנושא

  סקר קרקע – איך עושים את זה?

  כאשר רוצים לבדוק מה מצב הקרקע יש להיעזר כמובן באנשי מקצוע מהתחום כמו חברת איזיטופ פתרונות אקולוגים, והם יקבעו מה תהיה צורת הבדיקה של הקרקע, כמו גם ינתחו את התוצאות וישקמו את הקרקע במידת הצורך. את הבדיקה ניתן לבצע באופן אקטיבי, על ידי לקיחת דגימה ממעמקי הקרע או לחילופין לבצע בדיקה פסיבית בעזרה חומר נוסף שיתן את האינדיקציה האם קיים זיהום זה או אחר בקרקע. לאחר שהקרקע נבדקת ומתקבלות התוצאות, ניתן להסיק את המסקנות ולקבוע מה יהיו המשך ההליכים. לעיתים יהיה צורך לבצע בדיקה חוזרת לאחר פרק זמן מסוים, או במקרים אחרים יהיה צורך בטיפול מידי לצורך טיהור הקרקע המזוהמת. בכל מקרה גם ניתנות הנחיות בדבר המשך הטיפול בקרקע כאשר זה כולל גם בדיקות תקופתיות קבועות. מחפשים חברה לביצוע הבדיקות ושיקום הקרקע המזוהמת? חברת איזיטופ – פתרונות אקולוגים תשמח להעניק שירות ולסייע בכל הדרוש על מנת לשקם ולטפל בקרקע מזוהמת. בחברה עובד צוות אנשי מקצוע מיומן ומקצועי עם כל הידע הנדרש והכלים המקצועיים לטיפול בקרקעות מזוהמות ושיקומן.

  טיפול בקרקע מזוהמת – מי יעשה את זה עבורכם?

  בגלל שחשוב כל כך לבדוק את מצב הקרקע באופן שגרתי ולטפל בקרקעות המזוהמות, הסמיך המשרד להגנת הסביבה עוד חברות פרטיות אשר מעניקות מענה בתחום בדיקות הקרקע, כמו גם מתן טיפול משקם לקרקעות בעייתיות. כך, כל בית עסק או מפעל שעושה שימוש בחומרים מזהמים ורעילים יכול להיעזר בשירות טיפול בקרקע מזוהמת מאותן החברות המאושרות על ידי המשרד להגנת הסביבה, ולשקם את הקרקע כך שניתן יהיה להשתמש בה שוב.

  טיפול בקרקע מזוהמת

  העולם בו אנחנו חיים לעולם לא נח על שמריו, וכל הזמן ישנם חידושים ופיתוחים טכנולוגיים שלא פוסחים על אף תחום או ענף. עם זאת, כגודל הצמיחה וההתפתחות, כך גודל הזיהום התעשייתי בעקבותיו, המשפיע על האוויר, הקרקע והמים שעל כדור הארץ. כאשר קרקע מזוהמת משמשת לצורכי גידולים חקלאיים, למטרות בנייה או לכל מטרה אחרת, היא עלולה להשפיע מאוד על  הבריאות של האנשים שיתגוררו או יעשו שימוש במתקנים שיהיו במקום ולכן טיפול בקרקע מזוהמת היא פעולה שחייב להקפיד עליה בעת הסבת מטרת קרקע, במידה ונמצא זיהום קרקע.

  שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ