איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  טיהור קרקע בחוף האקולוגי באילת

  פרויקט שיקום וטיהור חוף אקולוגי אילת

  מומחי חברת “איזיטופ” ביצעו עבודות שיקום חוף וטיפול ייחודי בשמורת הטבע והריף הטבעי המדהימים באילת.

  קצא”א (קו צינור אירופה אסיה) בשיתוף עם עיריית אילת, החליטו לשקם ולנקות את רצועת החוף האקולוגי על מנת להנגישו לכלל ציבור הנופשים בישראל.

  חברת “איזיטופ” נבחרה לבצע את כל שלבי השיקום, פינוי, שינוע וטיפול קצה ביולוגי לפירוק מזהמים אשר נמצאים בקרקע באמצעות טיפול ייחודי בתווך הרווי ובקרקע עצמה ובעזרת שיטות וטכנולוגיות שנצברו על ידי מומחי החברה במהלך השנים בשיקומי רצועות חופים בארץ ובחו”ל תוך הקפדה על שמירת ערכי הטבע המקומיים שנמצאים במקום (ריף הדולפינים ושמורת האלמוגים הייחודית). פרויקט השיקום הנרחב נערך תוך שיתוף פעולה עם אגף החופים, רשות הטבע והגנים, אגף הקרקעות, עיריית אילת ואנשי קצא”א שעשו מעל ומעבר לנדרש להצלחת הפרויקט.

  לאחר 3 חודשי עבודה וכנגד כל איתני הטבע שפקדו בתקופה זו (הסופה באילת בחודש מרץ 2020) הצליחה חברת “איזיטופ” לעמוד במשימה, לשקם ולטהר את החוף תוך שמירה קפדנית על ערכי הטבע. לאחר שבוצעו סקרי סביבה, סקרי קרקע לתיחום הזיהום ולאופן שיקומו בפועל ניתן להציג את הפרויקט כהצלחה.

  טיפול בגורמי זיהום ימי

  חברת איזיטופ הינה חברה ותיקה ומקצועית אשר נותנת שירותי טיהור קרקעות, טיהור ים וחופים. כאשר מדברים על זיהום ימי, פעמים רבות סוגרים נקודות חוף לרחצה ולדיג על מנת לשמור מפני הסכנות הנובעות מאותו זיהום ימי.

  החזרת הקרקעות למצב בטוח

  על מנת להשיב את המצב לקדמותו, יש לבצע סקר קרקע נרחב, ייעוץ סביבתי, התנהלות בירוקרטית ופיזית אל מול הרגולציה ועד למימוש הפתרון באופן ממשי. על החברה המבצעת את עבודת שיקום וטיהור הקרקע להיות מקצועית בתחומה. יש לנהוג על פי ההנחיות של המשרד להגנת הסביבה, לבצע ניתוח מקיף של מצב הקרקע והמזהמים ולפיכך לבחור את שיטת העבודה והטיהור ובחירת המכשור הנדרש. ישנה חשיבות לבצע עבודות אלו בצורה נכונה ומהירה על מנת שלא יווצר נזק. חשוב להבין כי לכל מוקד זיהום ומהות זיהום, יש לבחון מחדש ולטפל באופן הנדרש.

  לאחר שזוהו הגורמים המזהמים, ניתן לבצע פעולות שמטרתן שיקום וטיהור הקרקע. פעולות כגון טיפול תרמי, שטיפה יסודית של הקרקע ולעתים אף נדרש פינוי הקרקע עד לתום ביצוע פעולות המנע. בשל החשיבות הרבה בביצוע פעולה מדוייקת, יש לבחור בחברה אמינה, מקצועית ויסודית אשר תבצע את טיהור הקרקע.


  אדמה מזוהמתדיגום קרקעהובלת קרקע מזוהמתזיהום קרקעחפירת קרקע מזוהמתטיהור חוף אקולוגיטיהור חוף יםטיהור קרקעטיהור קרקע מזוהמתטיפול באדמה מזוהמתטיפול ביולוגיטיפול בקרקעות מזוהמותייעוץ אקולוגיניקוי קרקע מזוהמתסקר קרקעסקרי קרקעקרקעות מזוהמותשיקום חוף אקולוגישיקום קרקע

  איזיטופ שירותי איכות הסביבה למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   סקרי קרקע וטיפול בקרקעות מזוהמות

   חברת איזיטופ בע”מ מוסמכת ע״י הרשות הלאומית להסמכת מעבדות כחברה לביצוע דיגום קרקע וערמות מזוהמות לפי תקן ISO-17025 ומתנהלת תחת בקרה של ISO-14001 ו-9001. בנוסף חברת איזיטופ מוסמכת ומסווגת ע”י רשם הקבלנים לביצוע חפירות בסיווג קבלני הייעודי לחפירה “ראשי 200 ג 1”. איזיטופ – החברה המובילה בפתרונות סביבה בקרקעות מזוהמות בסל שירותים מלא ובלעדי הכולל סקרי קרקע, יעוץ, ביצוע ופיקוח ופתרונות טיפול והטמנה לכל רמות הזיהום כולל שינוע.

   פתרונות טכנולוגיים לאיכות הסביבה

   איזיטופ אקולוגיה מספקת שירותים סביבתיים ופתרונות אקולוגיים בתחום הגנת הסביבה. בסל שירותי החברה מוצעים שירותי ניהול פרויקטים וביצוע בפועל החל משלב האיפיון ותיחום זיהומי קרקע, סקרי קרקע, שירותי קידוח ודיגום, עבודות חפירה על ידי צוות מקצועים ובאמצעות כלים הנדסיים יעודיים. בכל רחבי הארץ, פינוי טיהור ומיחזור אתרי פסולת. ברשות איזיטופ עומד מערך הובלות בפריסה ארצית. תוך ניצול קווי תנועה והובלה חוזרת המוזיל באופן משמעותי את עלות ההובלה ללקוח, ומצמצם באופן ניכר את זיהום האוויר ונפח תנועה מיותר בכבישים העמוסים. איזיטופ מובלת ומנוהלת על ידי צוותים מקצועיים ומנוסים. כמוכן הצוותים מנוהלים ומבוקרים על ידי בקרת איכות מוקפדת, תקינה, מחמירה ומפוקחת.

   איזיטופ – שירותי איכות הסביבה

   איזיטופ אקולוגיה – מספקת סל שירותים סביבתיים נחוצים החל מרמת ליווי ויעוץ סביבתי, שירותי דיגום בהסמכה. איזיטופ הינה חברה המתמחה בטיפול ביולוגי INSTU ,ONSITE ,EXSITU קרקעות ובוצות מזוהמות, ביצוע שיקום וטיהור קרקעות מזוהמות ושרותי הנדסת סביבה. החברה מאושרת ע”י המשרד להגנת הסביבה לטיפול ותפעול אתר ייעודי לטיפול ביולוגי בקרקעות מזוהמות. לרשות איזיטופ עומדים תאי טיפול בקרקעות מזוהמות בשטח טיפולי הגדול ביותר בארץ, כולל שטחי אחסון ובקרה שיכולים להכיל בו זמנים עשרות אלפי טונות של קרקעות או בוצות לטיפול ביולוגי או אחר. איזיטופ מטפלת בקרקעות מזוהמות באמצעות יישום טכנולוגיות מתקדמות וייחודיות שפותחו על ידי אנשי החברה ומישמת בהצלחה טכנולוגיות אלו בקרקעות ובוצות מזוהמות בכל רמות הזיהום, כך שניתן יהיה להשיב אותה או להטמין אותה באתר פסולת יעודי.

   שאלות ותשובות נפוצות - אתם שואלים אנחנו עונים

   מתי צריך לעשות סקר היסטורי?

   .מתי צריך לעשות סקר היסטורי?
   המשרד להגנת הסביבה דורש לעשות סקר היסטורי במקרים בהם יש חשד לזיהום בקרקע, לדוגמא בסמיכות לאזורי תעשייה תחנות דלק וכ'ו.

   מה זה סקר היסטורי?

   סקר היסטורי הוא הליך מקיף הבוחן את הקרקע ואת אתרי הזיהום הפוטנציאליים בסביבת האתר. הסקר כולל שימושים נוכחיים וקודמים בקרקע, גובה מי תהום ועוד.

   מה אתם עושים עם קרקע מזוהמת?

   קרקע מזוהמת דורשת טיפול, הטיפול יכול להיות באתר או מחוצה לו, ישנם מספר סוגי טיפול, לדוגמא טיפול קלאסי של קרקע מזוהמת בדלקים הוא טיפול ביולוגי הכולל יצירת אקלים מיטבי והוספת חומרי תזונה לחיידקים מפרקי דלקים באתר ייעודי אליו מפונת הקרקע המזוהמת

   מה זה מסמך סביבתי להיתר בניה?

   מסמך סביבתי להיתר בניה הינו מסמך הסוקר את ההיבטים הסביבתיים של אזור מסוים על מנת שהרשות תאשר בניה במקום

   שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ