איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  טיהור קרקע בחוף האקולוגי באילת

  פרויקט שיקום וטיהור חוף אקולוגי אילת

  מומחי חברת “איזיטופ” ביצעו עבודות שיקום חוף וטיפול ייחודי בשמורת הטבע והריף הטבעי המדהימים באילת.

  קצא”א (קו צינור אירופה אסיה) בשיתוף עם עיריית אילת, החליטו לשקם ולנקות את רצועת החוף האקולוגי על מנת להנגישו לכלל ציבור הנופשים בישראל.

  חברת “איזיטופ” נבחרה לבצע את כל שלבי השיקום, פינוי, שינוע וטיפול קצה ביולוגי לפירוק מזהמים אשר נמצאים בקרקע באמצעות טיפול ייחודי בתווך הרווי ובקרקע עצמה ובעזרת שיטות וטכנולוגיות שנצברו על ידי מומחי החברה במהלך השנים בשיקומי רצועות חופים בארץ ובחו”ל תוך הקפדה על שמירת ערכי הטבע המקומיים שנמצאים במקום (ריף הדולפינים ושמורת האלמוגים הייחודית). פרויקט השיקום הנרחב נערך תוך שיתוף פעולה עם אגף החופים, רשות הטבע והגנים, אגף הקרקעות, עיריית אילת ואנשי קצא”א שעשו מעל ומעבר לנדרש להצלחת הפרויקט.

  לאחר 3 חודשי עבודה וכנגד כל איתני הטבע שפקדו בתקופה זו (הסופה באילת בחודש מרץ 2020) הצליחה חברת “איזיטופ” לעמוד במשימה, לשקם ולטהר את החוף תוך שמירה קפדנית על ערכי הטבע. לאחר שבוצעו סקרי סביבה, סקרי קרקע לתיחום הזיהום ולאופן שיקומו בפועל ניתן להציג את הפרויקט כהצלחה.

  טיפול בגורמי זיהום ימי

  חברת איזיטופ הינה חברה ותיקה ומקצועית אשר נותנת שירותי טיהור קרקעות, טיהור ים וחופים. כאשר מדברים על זיהום ימי, פעמים רבות סוגרים נקודות חוף לרחצה ולדיג על מנת לשמור מפני הסכנות הנובעות מאותו זיהום ימי.

  החזרת הקרקעות למצב בטוח

  על מנת להשיב את המצב לקדמותו, יש לבצע סקר קרקע נרחב, ייעוץ סביבתי, התנהלות בירוקרטית ופיזית אל מול הרגולציה ועד למימוש הפתרון באופן ממשי. על החברה המבצעת את עבודת שיקום וטיהור הקרקע להיות מקצועית בתחומה. יש לנהוג על פי ההנחיות של המשרד להגנת הסביבה, לבצע ניתוח מקיף של מצב הקרקע והמזהמים ולפיכך לבחור את שיטת העבודה והטיהור ובחירת המכשור הנדרש. ישנה חשיבות לבצע עבודות אלו בצורה נכונה ומהירה על מנת שלא יווצר נזק. חשוב להבין כי לכל מוקד זיהום ומהות זיהום, יש לבחון מחדש ולטפל באופן הנדרש.

  לאחר שזוהו הגורמים המזהמים, ניתן לבצע פעולות שמטרתן שיקום וטיהור הקרקע. פעולות כגון טיפול תרמי, שטיפה יסודית של הקרקע ולעתים אף נדרש פינוי הקרקע עד לתום ביצוע פעולות המנע. בשל החשיבות הרבה בביצוע פעולה מדוייקת, יש לבחור בחברה אמינה, מקצועית ויסודית אשר תבצע את טיהור הקרקע.


  אדמה מזוהמתדיגום קרקעהובלת קרקע מזוהמתזיהום קרקעחפירת קרקע מזוהמתטיהור חוף אקולוגיטיהור חוף יםטיהור קרקעטיהור קרקע מזוהמתטיפול באדמה מזוהמתטיפול ביולוגיטיפול בקרקעות מזוהמותייעוץ אקולוגיניקוי קרקע מזוהמתסקר קרקעסקרי קרקעקרקעות מזוהמותשיקום חוף אקולוגישיקום קרקע

  שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ