שירותי איכות הסביבה | טיהור ים | שיקום חופים | טיפול בזיהום ים
טיפול בזיהומי ים וטיהור חוף מזיהומי שפכים תעשייתיים, שמנים, דלקים וחומים רעילים ומסוכנים. טיהור דליפות נפט כתוצאה מתאונות ימיות או תקלות של אונייות או בתעשייה. שיקום חופים מנזקי הזיהום וטיהור קרקעות מזוהמות.
3988
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-3988,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,ICL_LANGUAGE_CODE

טיהור ים וחופים

חברת  איזיטופ  נותנת שירותים בתחום טיהור ים וחופים.

זיהום ים

זיהום ים מוגדר כהחדרת חומר או אנרגיה ע”י האדם לסביבה הימית, הגורמת לתוצאות מזיקות. זיהום שכזה גורם לפגיעה בחי ובצומח, לפגיעה בפעילות הימית ( כמו דיג), להפרעה בשימושים שונים של מי הים ( כמו רחצת הנופשים וחקלאות ימית), ואף גורם סכנה לבריאות אדם. החומרים המוחדרים אשר גורמים לסכנות אלו הם המזהמים.

גורמי זיהום עיקריים

נפט ושמנים – מקורם של מזהמים אלו הוא באוניות השטות בים ובעיקר אלו המובילות נפט. עקב הדרישה ההולכת ומתגברת לנפט ומוצריו הצורך בהובלה ע”י אוניות הולך וגדל גם הוא. הים התיכון משמש להולכה של כ- 40% מכלל הנפט הגולמי בעולם. הזיהום נגרם עקב דליפה ישירה במכליות או עקב תקלות, תאונות ימיות, קידוחי נפט בים או כתוצאה מ- ” מי – נטל”, אלו מים המשמשים לייצוב האונייה וממלאים תאים ריקים.

שפכים – מקור השפכים המוזרמים לים בתעשיות ובשפכים ביתיים שטוהרו באופן חלקי והם מהווים את מקור הזיהום העיקרי והקשה ביותר במזרח התיכון. לים התיכון מוזרמים כמדי שנה כ- 430,000 טון של חומרים רעילים.

הצעת מחיר

רובוט לטיהור מי ים

Sorry, the comment form is closed at this time.