איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  טיהור קרקע מזוהמת

  טיהור, חפירות והובלת קרקעות מזוהמות

  חברת איזיטופ מבצעת חפירות באתרי קרקעות מזוהמות בכל הארץ ומשתמשת בציוד מקצועי המאפשר חפירה של הקרקע המזוהמת תוך הימנעות מהפרה של קרקע נקייה ומפגיעה בתשתיות תת קרקעיות. לחברה ניסיון רב בפרויקטים גדולים ומורכבים המערבים חפירה של כמויות גדולות של קרקע באתרים בעלי נגישות נמוכה לציוד ותשתיות תת קרקעיות חשובות הפרוסות בצפיפות רבה.

  לאחר חפירת הקרקע, איזיטופ מבצעת לעיתים קרובות טיפולים בערימות הקרקע בשטח האתר לצורך הפחתת ריכוזי המזהמים אל מתחת לערכי סף המאפשרים השבה של הקרקע או הטמנה באתר לפסולת בדרגת זיהום נמוכה מהדרגה המקומית בקרקע. דרך פעולה זו חוסכת בסף רב ללקוחות החברה הנמנעים מהטמנה במטמנות לפסולת מסוכנת שההטמנה בהן היא יקרה ולעיתים אף משינוע יקר של קרקע לאתר הטמנה מרוחק.

  במידה ולא ניתן לספק את טיפול שיקום הקרקע המזוהמת עד למצב בו ניתן להשיבה למקומה הטבעי, חברת איזיטופ מובילה קרקעות לאתרי הטמנה בכל רחבי הארץ, באמצעות מערך הובלות נרחב המורכב מחברות הובלה רבות העובדות באופן קבוע מול חברתנו. החברה מובילה קרקעות מזוהמות אל פתרונות הקצה ואף מפעילה אתר לטיפול ביולוגי באסמ”ר אפעה בו החברה מספקת פתרון קצה מטעמה.

  טיהור קרקע מזוהמת – אגד קרית חיים

  טיפול ביולוגי בקרקע מזוהמת בדרום הארץ

  שיקום קרקע מזוהמת

  טיפול ביולוגי בבוצת בתי זיקוק חיפה

  הנחיות המשרד להגנת הסביבה לטיהור קרקעות מזוהמות

  הנחיות מקצועיות לביצוע סקר קרקע

  סקר קרקע הוא בדיקה פיזית של הקרקע אשר מתבססת על מידע קודם שנאסף בשלבים הראשונים של הליך הסקירה והחקירה של הקרקע. מטרתו של סקר הקרקע מקצועי הוא לאפיין באופן מלא את הקרקע ואת הסיכון הנשקף מהמזהמים המצויים בה לסביבה ולבריאות הציבור.

  להורדת הנחיות מקצועיות לביצוע סקר קרקע >>

  הנחיות לביצוע סקר היסטורי

  אפיון האתר, באמצעות עריכת הסקר ההיסטורי, מהווה גם בסיס מקצועי להליכים שונים בעלי משמעות מקצועית ומשפטית, לרבות הליכי תכנון ובניה כגון קביעת ייעוד ושימושי קרקע וכן הליכי מכירה ומיזוג של חברות ונכסים, בין היתר, במסגרת בדיקות נאותות.

  להורדת הנחיות ביצוע סקר היסטורי >>

  הנחיות בנושא ערכי סף לחומרים מזהמי קרקע

  בשנת 2004 ,פרסם המשרד חוברת הכוללת את ערכי הסף הראשוניים למזהמים בקרקעות. עדכון הטבלה שבהנחיות אלה כולל עדכון הערכים לחומרים שנכללו בטבלאות משנת 2004, בתוספת של חומרים מזהמי קרקע נוספים.

  להורדת הנחיות בנושא ערכי סף לחומרים מזהמי קרקע >>


  זיהום מי תהוםזיהום קרקעטיהור קרקעטיהור קרקע מזוהמתטיפול באדמה מזוהמתטיפול בקרקעות מזוהמותניקוי קרקע מזוהמתקרקעות מזוהמותשיקום קרקע

  שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ