חיטוי משרדים

חברת איזיטופ מבצעת עבודות חיטוי וריסוס משרדים נגד נגיף COVID-19 – חיטוי קורונה יסודי של כל חללי מבנה המשרדים כולל עמדות העבודה, מחשוב, ריהוט, מעברים, כניסה, חדרי השירותים, פינת הקפה, מחסנים, מעלית ועוד. צוות מיומן ומקצועי של חברת איזיטופ פתרונות טכנולוגיים לאיכות הסביבה יגיע למקום החשוד כמזוהם בנגיף עם כל הציוד והמיגון הדרוש ויבצע ריסוס וחיטוי בחומרים ייעודיים כנגד גורמים מיקרוביאליים דוגמת נגיף הקורונה. השירות ניתן בפריסה ארצית.

לשאלות ופרטים התקשרו
077-997-9987

הצעת מחיר

חיטוי משרד

חיטוי משרדים בחיפה

להלן תמונות וקטעי וידאו המתעדים עבודות ריסוס וחיטוי משרדי החברה הפועלת בתחום הספנות בעיר חיפה.

חיטוי המבנה נגד קורונה הוא אמצעי בטוח ויעיל למניעת ההדבקה בוירוס במגע עם משטחים מזוהמים על ידי הנגיף. החיטוי מתבצע בין היתר באמצעות ערפול – שיטה אשר מאפשרת התזה של חומר הריסוס הפעיל בטיפות מאוד קטנות ובלחץ גבוה למרחקים גדולים. באופן זה ניתן להשיג כיסוי מקסימלי של חלל המבנה בחומר החיטוי כולל מקומות קשים להגעה.

חיטוי משרדים

אנו עושים שימוש בחומרי חיטוי לא רעילים העומדים בתקנים של משרד הבריאות ויעילים בלוחמה נגד נגיף הקורונה. צוות חיטוי מיומן של איזיטופ יטפל במשרדים במסירות רבה ובזהירות המירבית תוך שמירה על תכולת המשרד. ביצוע חיטוי משרדים נגד קורונה מהווה חלק משמעותי בתהליך חזרתו של המשק הישראלי לעבודה בצורה בטוחה ובלי להתפשר על בריאות העובדים.

 

לשאלות ופרטים התקשרו
077-997-9987

הצעת מחיר

Logo