חיטוי מבנים

חיטוי מבנים

חברת איזיטופ מספקת שירותי חיטוי מבנים למגזר העסקי ופרטי, מוסדות ותעשייה בפריסה ארצית.

הזמינו צוות חיטוי >

מזהמים ביולוגים נמצאים בכל מקום, במיוחד במבני ציבור כגון קניונים, מתחמי ספורט, תחנות רכבת, מפעלים, בתי כנסת וכדומה, אך הם נמצאים גם אצלנו בבתים. כמו כן גם האוויר במבנים אלה הוא עניין מאתגר ועוד לא נמצאה שיטה מספקת לחטא את אותם מבנים. נעשו ניסיונות רבים בשימוש בחמצון, גזים כמו דו תחמוצת כלור לטיהור בניינים גדולים, אולם התוצאות היו תמיד מאכזבות. הסיבה לכך היא בחוסר היכולת של הגזים לחדור למבנה בפרק זמן הגיוני. הדרך היחידה של גז להתפשט הינה דרך נקבוביות דיפוזיה ותהליך זה מאוד איטי.

לשאלות ופרטים לגבי
חיטוי נגד קורונה התקשרו
077-997-9987

הצעת מחיר

חיידקים יכולים להתפתח ולהתרבות לא רק במשטחים ועל פתחי אוורור אלא גם על גופם של האנשים שנמצאים במתחם. כל אדם נושא על גופו חיידקים ולרוב המערכת החיסונית שלו מצליחה להתגבר עליהם ולחסן אותו מפניהם. למרות זאת, בעבור אנשים חולים אשר המערכת החיסונית שלהם חלשה גם חיידקים אלה שגופו של אדם בריא יכול להתמודד איתם בלי לפתח מחלה, עלולים להוות עבורם סכנה גדולה. כאשר אדם מסתובב במרחב קטן, בתוך מבנה, הסיכוי שהוא ישאיר חיידקים במקום שבו הוא יושב, אוכל, שותה ועובד היא מאוד גדולה ולכן יש צורך תחילה לחטא את המקום בו נמצאים אנשים, כגון קניונים, מתחמי ספורט, תחנות רכבת, מפעלים, משרדים, בתי כנסת, וכדומה. בנוסף יש לדאוג אמצעי מניע משלימים כגון שטיפת ידיים עם סבון, נוזל חיטוי אלכוהולי, מגבונים ושמירה על סביבה נקייה.

באילו חומרים מתבצע חיטוי מבנים?

לצורך חיטוי מבנים נעשו ניסיונות רבים בשימוש כלור דו חמצני, הבעיה הייתה כאשר התגלה כי ישנה חוסר יציבות והתגובה קיצונית בשימוש אותו חומר. כמו כן חומר זה הינו רעיל מאוד לאדם ובנוסף גורם להשחתה של כמעט כל חומר היכול לעבור חמצון כגון מתכות, עץ, טקסטיל, צמחים פלסטיק וכו’. למעשה החלק העיקרי בגז זה ייצרך בתגובות חמצון לא רצויות ויגרום לנזק בטיחותי ובריאותי ולכן לא ניתן להשתמש בחומר זה עבור ביצוע טיהור יעיל.

מנקודת מבט בריאותית וסביבתית ניתן להשתמש בחומרים על בסיס חמצן כגון מי חמצן ותרכובות חמצן מבלי לגרום לנזק ולהרוג כמעט את כל החיידקים. הבעיה היא שחומרים אלו אינם יציבים וכאשר משתמשים בהם לחיטוי האדים שלהם יכולים להזיק לבני אדם. ולכן ניתן להשתמש בחומרים אלה רק בציוד העמיד ומוגן מפני קורוזיה ובמרחבים סגורים בלבד.

על פי מחק מעמיק אשר נעשה על ידי חברת איזיטופ פתרונות טכנולוגים לאיכות הסביבה, ומאמרים רבים, ניתן להשתמש בחומרים רבים המתאימים לחיטוי, ביניהם תרכובות של אמוניום רבעוני. אמוניום רבעוני, נמצא בדרך כלל במוצרי חיטוי. לדוגמא סימקסין X שהינו תכשיר חיטוי רב תכליתי, משמיד חיידקים, פטריות (עובש) ווירוסים ובנוסף לכך הוא גם סופג ריחות. תכשיר זה חסר צבע ואינו פוגע במתכות, חרסינה, בטון, עץ, פלסטיקים צבעים ובדים. מוצר זה מתאים למשטחי עבודה, קירות ורצפות, מטבחים, רכבי הובלה וכדומה.

כיום עקב המצב בו אנחנו נמצאים חברת איזיטופ פתרונות טכנולוגים לאיכות הסביבה, משתמשת מחומר סימקסין X לחיטוי. כמו כן חשוב מאוד להקפיד על סביבה נקייה על מנת למנוע סיכונים מיותרים. יש לדאוג לחטא את המקומות בו אנחנו נמצאים ושוהים רוב הזמן על מנת לא לסכן את עצמנו, את קרובינו ואת הסובבים אותנו.

חיטוי נגד קורונה >

חיטוי נגד קורונה

Logo