איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  בנייה ירוקה

  בנייה ירוקה הינה בנייה אשר ידידותית לסביבה, מעודדת חיסכון במשאבים כמו: מים, חשמל וגם מעודדת מחזור פסולת ושימוש בתחבורה ציבורית ומעלה את איכות החיים.

  בבניינים אשר נהרסו במסגרת פינוי בינוי או תמ"א 38 החליטו לבנות רק בבנייה ירוקה ולא ע"י בנייה קונבנציונלית.

  חברת "איזיטופ" הינה חברה בעלת הסמכה לייעוץ לבנייה ירוקה המחזיקה בתו תקן הישראלי 5281, לחברה יש צוות ייעוץ מקצועי ומנוסה.

  הבניה הירוקה הינה שיטת בנייה המקדמת את נושא איכות הסביבה, ניתן  לעשות זאת על ידי מספר אבני היסוד של הבנייה הירוקה:

  1. שיפור המגוון הביולוגי האורבני והגנה על המערכת האקולוגית באמצעות שימוש קרקע ברי קיימא.
  2. צמצום פסולת הבנייה וההריסה- באמצעות שימוש חוזר ומחזור של חומרים בבניינים חדשים.
  3. יעילות אנרגיה ויעילות שימוש במים טובה יותר תוך צמצום פליטות הפחמן- באמצעות יישום אמצעים תכנוניים פסיביים( בניית הבית וכיוונו, בידוד קירות, חלונות, גג ירוק, רצפה) ואקטיביים( מערכות מיזוג אויר ביעילות גבוהה, אמצעי הצללה דינמיים, נורות לד) .

  לבנייה ירוקה ישנן מספר השפעות

  השפעות כלכליות:

  השפעות אלה קשורות לשיפור ביצועי הבניין, בנייה ירוקה חסכונית מבחינת אנרגיה מבנייה קונבנציונלית. אומנם העלות של בניין ירוק היא גבוהה יותר מבחינת בנייה של בניין קונבנציונלי,  אך לטווח הארוך החיסכון בעלויות ובהפעלה והחזקת הבניין הירוק עולה על העלות של הקמת הבניין הירוק.

  השפעות חברתיות:

  ההשפעות כוללות אספקת סביבה בטוחה ובריאה לכלל הגורמים עובדי בנייה, משתמשים. התכנון תוך חשיבה על צרכים עתידיים של המבנה וסביבתו ומעודדים תנועה עם הסביבה והסובבים( למשל: בתי מסחר פינות ישיבה, מעברים וכו'..)

  השפעות בריאותיות:

  הבריאות וגם הפרודוקטיביות יכולים להטיב הודות לבניין ירוק לעומת בניין קונבנציונלי.

  למה דווקא אנחנו?

  חברת "איזיטופ" מעסיקה אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים ,זאת תודות לטכנולוגיות חדשניות שבהן היא נעזרת. בזכות ניסיונה הרב והקפדה על רמת מקצועיות גבוהה, נהנים לקוחותיה מפתרונות בהתאמה מלאה וממענה נקודתי שנכון להם. זקוקים לשירותי יועצי בניה ירוקה? מוזמנים לפנות אלינו. נשמח לעמוד לרשותכם.

  שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ