איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  ביו-סופגן אויל ספונג’

  Oil Sponge | שימושים | הוראות השימוש בערכה

  ביו סופגן אויל ספונג’ עשוי מחומרים טבעיים והוא סופח שמנים המגיע בצורה של אבקה. הוא מכיל פסולת של כותנה ומיליוני חיידקים זוללי שמן, אשר בזמן קצר ביותר מנקה את האזור שבו קרתה התאונה בצורה ביולוגית. המקום הופך תוך דקות ספורות לנקי משמנים וכל זאת בצורה ידידותית לסביבה. הפסולת שנותרת בשטח נלקחת וניתן להשתמש בה כדשן לאדמה.

  ביו-סופגן “אויל ספונג'” הוא החומר היחיד שעבר מבחן התאמה על-ידי מע”צ ואושר לשימוש בכבישי הארץ.

  שימושים שונים בביו-סופגן

  תאונות דרכים

  ברוב המקרים שבהם מתרחשת תאונת דרכים ישנה נזילה חמורה של שמן מכלי הרכב הנפגעים. השמן שנותר על הכביש למשך זמן רב מסכן נהגים אחרים ומזהם את הסביבה. ה”אויל ספונג'” מותיר את הכביש יבש לגמרי ומונע סיכון לתאונה נוספת. השימוש בתכשיר זה מונע בנוסף השארת חומר במקום שעלול להפוך לפסולת מסוכנת.

  שטיפת גריז

  ניתן להשתמש ב”אויל ספונג'” בשטיפת גריז, שמן, דלק ושומנים המבוססים על פטרוליום. החומר לא דליק, לא מסוכן, לא רעיל והוא מתכלה בצורה ביולוגית וידידותית לסביבה.

  נזילה של שמן במסעדה

  מסעדות

  פעמים רבות קורה שנשפך שמן במטבח המסעדה בעת הבישול. על-מנת למנוע תאונות ונזקים נוספים יש לנקות את השמן בזמן הקצר ביותר. על-ידי שימוש ב”אויל ספונג'” השמן הופך ללכלוך פשוט הניתן לניקוי בעזרת מטאטא. השימוש בחומר זה מותיר את המטבח נקי לגמרי תוך דקות ספורות.

  תחנות דלק

  תאונות שונות עלולות לקרות גם בתחנות דלק. שפיכה של שמנים או נזילה של דלקים לאחר תדלוק, אם לא יטופלו בזמן הנכון, יכולים להוביל לאסונות כבדים. שימוש ב”אויל ספונג'” מכלה את השמנים הללו בזמן הקצר ביותר והפסולת שנותרת במקום אינה מסוכנת או רעילה.

  ספיחת שמנים בתחנת דלק

  תאונות ימיות

  הובלה של שמנים ודלקים ברחבי הארץ והעולם היא בגדר תאונה שעתידה בהתרחש בין אם נרצה או לא. ברגע שתאונה כזו מתרחשת יש לטפל בה בצורה יסודית ביותר, בזמן מהיר ומבלי להזיק לסביבה. שימוש בחומרים סופחי שמנים ודלקים ידידותיים לסביבה הם הדרך הטובה ביותר. תקנה 90 OPA מחייבת מכליות לשאת ערכת ניקוי שמנים בכל עת.

  ברחבי העולם נעשים שימושים יומיומיים בביו –סופגן “אויל ספונג'”. השימוש בחומר זה הוכח פעמים רבות כחומר קל לשימוש, חסכוני, יעיל וידידותי לסביבה.

  אויל ספונג

  שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ