איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  ביו-סופגן אויל ספונג’

  Oil Sponge | שימושים | הוראות השימוש בערכה

  ביו סופגן אויל ספונג’ עשוי מחומרים טבעיים והוא סופח שמנים המגיע בצורה של אבקה. הוא מכיל פסולת של כותנה ומיליוני חיידקים זוללי שמן, אשר בזמן קצר ביותר מנקה את האזור שבו קרתה התאונה בצורה ביולוגית. המקום הופך תוך דקות ספורות לנקי משמנים וכל זאת בצורה ידידותית לסביבה. הפסולת שנותרת בשטח נלקחת וניתן להשתמש בה כדשן לאדמה.

  ביו-סופגן “אויל ספונג'” הוא החומר היחיד שעבר מבחן התאמה על-ידי מע”צ ואושר לשימוש בכבישי הארץ.

  שימושים שונים בביו-סופגן

  תאונות דרכים

  ברוב המקרים שבהם מתרחשת תאונת דרכים ישנה נזילה חמורה של שמן מכלי הרכב הנפגעים. השמן שנותר על הכביש למשך זמן רב מסכן נהגים אחרים ומזהם את הסביבה. ה”אויל ספונג'” מותיר את הכביש יבש לגמרי ומונע סיכון לתאונה נוספת. השימוש בתכשיר זה מונע בנוסף השארת חומר במקום שעלול להפוך לפסולת מסוכנת.

  שטיפת גריז

  ניתן להשתמש ב”אויל ספונג'” בשטיפת גריז, שמן, דלק ושומנים המבוססים על פטרוליום. החומר לא דליק, לא מסוכן, לא רעיל והוא מתכלה בצורה ביולוגית וידידותית לסביבה.

  נזילה של שמן במסעדה

  מסעדות

  פעמים רבות קורה שנשפך שמן במטבח המסעדה בעת הבישול. על-מנת למנוע תאונות ונזקים נוספים יש לנקות את השמן בזמן הקצר ביותר. על-ידי שימוש ב”אויל ספונג'” השמן הופך ללכלוך פשוט הניתן לניקוי בעזרת מטאטא. השימוש בחומר זה מותיר את המטבח נקי לגמרי תוך דקות ספורות.

  תחנות דלק

  תאונות שונות עלולות לקרות גם בתחנות דלק. שפיכה של שמנים או נזילה של דלקים לאחר תדלוק, אם לא יטופלו בזמן הנכון, יכולים להוביל לאסונות כבדים. שימוש ב”אויל ספונג'” מכלה את השמנים הללו בזמן הקצר ביותר והפסולת שנותרת במקום אינה מסוכנת או רעילה.

  ספיחת שמנים בתחנת דלק

  תאונות ימיות

  הובלה של שמנים ודלקים ברחבי הארץ והעולם היא בגדר תאונה שעתידה בהתרחש בין אם נרצה או לא. ברגע שתאונה כזו מתרחשת יש לטפל בה בצורה יסודית ביותר, בזמן מהיר ומבלי להזיק לסביבה. שימוש בחומרים סופחי שמנים ודלקים ידידותיים לסביבה הם הדרך הטובה ביותר. תקנה 90 OPA מחייבת מכליות לשאת ערכת ניקוי שמנים בכל עת.

  ברחבי העולם נעשים שימושים יומיומיים בביו –סופגן “אויל ספונג'”. השימוש בחומר זה הוכח פעמים רבות כחומר קל לשימוש, חסכוני, יעיל וידידותי לסביבה.

  אויל ספונג

  איזיטופ שירותי איכות הסביבה למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   סקרי קרקע וטיפול בקרקעות מזוהמות

   חברת איזיטופ בע”מ מוסמכת ע״י הרשות הלאומית להסמכת מעבדות כחברה לביצוע דיגום קרקע וערמות מזוהמות לפי תקן ISO-17025 ומתנהלת תחת בקרה של ISO-14001 ו-9001. בנוסף חברת איזיטופ מוסמכת ומסווגת ע”י רשם הקבלנים לביצוע חפירות בסיווג קבלני הייעודי לחפירה “ראשי 200 ג 1”. איזיטופ – החברה המובילה בפתרונות סביבה בקרקעות מזוהמות בסל שירותים מלא ובלעדי הכולל סקרי קרקע, יעוץ, ביצוע ופיקוח ופתרונות טיפול והטמנה לכל רמות הזיהום כולל שינוע.

   פתרונות טכנולוגיים לאיכות הסביבה

   איזיטופ אקולוגיה מספקת שירותים סביבתיים ופתרונות אקולוגיים בתחום הגנת הסביבה. בסל שירותי החברה מוצעים שירותי ניהול פרויקטים וביצוע בפועל החל משלב האיפיון ותיחום זיהומי קרקע, סקרי קרקע, שירותי קידוח ודיגום, עבודות חפירה על ידי צוות מקצועים ובאמצעות כלים הנדסיים יעודיים. בכל רחבי הארץ, פינוי טיהור ומיחזור אתרי פסולת. ברשות איזיטופ עומד מערך הובלות בפריסה ארצית. תוך ניצול קווי תנועה והובלה חוזרת המוזיל באופן משמעותי את עלות ההובלה ללקוח, ומצמצם באופן ניכר את זיהום האוויר ונפח תנועה מיותר בכבישים העמוסים. איזיטופ מובלת ומנוהלת על ידי צוותים מקצועיים ומנוסים. כמוכן הצוותים מנוהלים ומבוקרים על ידי בקרת איכות מוקפדת, תקינה, מחמירה ומפוקחת.

   איזיטופ – שירותי איכות הסביבה

   איזיטופ אקולוגיה – מספקת סל שירותים סביבתיים נחוצים החל מרמת ליווי ויעוץ סביבתי, שירותי דיגום בהסמכה. איזיטופ הינה חברה המתמחה בטיפול ביולוגי INSTU ,ONSITE ,EXSITU קרקעות ובוצות מזוהמות, ביצוע שיקום וטיהור קרקעות מזוהמות ושרותי הנדסת סביבה. החברה מאושרת ע”י המשרד להגנת הסביבה לטיפול ותפעול אתר ייעודי לטיפול ביולוגי בקרקעות מזוהמות. לרשות איזיטופ עומדים תאי טיפול בקרקעות מזוהמות בשטח טיפולי הגדול ביותר בארץ, כולל שטחי אחסון ובקרה שיכולים להכיל בו זמנים עשרות אלפי טונות של קרקעות או בוצות לטיפול ביולוגי או אחר. איזיטופ מטפלת בקרקעות מזוהמות באמצעות יישום טכנולוגיות מתקדמות וייחודיות שפותחו על ידי אנשי החברה ומישמת בהצלחה טכנולוגיות אלו בקרקעות ובוצות מזוהמות בכל רמות הזיהום, כך שניתן יהיה להשיב אותה או להטמין אותה באתר פסולת יעודי.

   שאלות ותשובות נפוצות - אתם שואלים אנחנו עונים

   מתי צריך לעשות סקר היסטורי?

   .מתי צריך לעשות סקר היסטורי?
   המשרד להגנת הסביבה דורש לעשות סקר היסטורי במקרים בהם יש חשד לזיהום בקרקע, לדוגמא בסמיכות לאזורי תעשייה תחנות דלק וכ'ו.

   מה זה סקר היסטורי?

   סקר היסטורי הוא הליך מקיף הבוחן את הקרקע ואת אתרי הזיהום הפוטנציאליים בסביבת האתר. הסקר כולל שימושים נוכחיים וקודמים בקרקע, גובה מי תהום ועוד.

   מה אתם עושים עם קרקע מזוהמת?

   קרקע מזוהמת דורשת טיפול, הטיפול יכול להיות באתר או מחוצה לו, ישנם מספר סוגי טיפול, לדוגמא טיפול קלאסי של קרקע מזוהמת בדלקים הוא טיפול ביולוגי הכולל יצירת אקלים מיטבי והוספת חומרי תזונה לחיידקים מפרקי דלקים באתר ייעודי אליו מפונת הקרקע המזוהמת

   מה זה מסמך סביבתי להיתר בניה?

   מסמך סביבתי להיתר בניה הינו מסמך הסוקר את ההיבטים הסביבתיים של אזור מסוים על מנת שהרשות תאשר בניה במקום

   שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ