איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    בדיקת תשתיות בראשון לציון

    חברת “איזיטופ” הוזמנה על ידי חברת “אשטרום” לביצוע בדיקת תשתיות נרחבת עם סקר קרקעדיגום קרקע והכנה לבאר ייחודית שבה נערך סקר גז קרקע שבוחן האם חדרו אל תוך הקרקע גזים מסוכנים. חברת “אשטרום” מבקשת להרחיב את שטח המפעל שלה, אשר נמצא בראשון לציון, ולהקים עוד משרדים בחזקתה. אומנם, שטח המפעל כשיר אבל המקום שבו ישנה דרישה להתרחבות מצריך בדיקה מקצועית כדי לקבל היתר להסבת הקרקע ובנייה חדשה.

    חברות ומפעלים רבים בכל רחבי הארץ מעוניינים להרחיב את שטח הקרקע שבו נמצא בית העסק שלהם במטרה להתרחב. אבל, האם ניתן לעשות זאת באופן מיידי על קרקע צמודה לזו של המפעל הקיים? התשובה לכך היא – לא. על מנת לקבל היתר בנייה להתרחבות עסקית ותעשייתית יש לערוך סקר היסטורי מקדים כדי לקבל את כל המידע הדרוש על האדמה השכנה, גם אם היא צמודה ונראה כי ידועה לכם כל ההיסטוריה שלה. האמת טמונה בתוך הקרקע והיא זו שתקבע האם היא כשירה להסבה והתרחבות או שישנו זיהום קרקע ממקור כלשהו שיש לטפל בו באופן שיטתי ומדויק כדי להפוך את הקרקע לבטוחה עבור כניסה ושהייה של אנשים.


    דיגום קרקעזיהום קרקעחפירת קרקע מזוהמתטיפול בקרקעות מזוהמותייעוץ אקולוגיסקר גזי קרקעסקר היסטוריסקר קרקעסקרי קרקעקרקעות מזוהמותשיקום קרקע

    שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ