איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  איזיטופ – שירותי איכות הסביבה

  איזיטופ אקולוגיה מספקת שירותים סביבתיים ופתרונות אקולוגיים בתחום הגנת הסביבה.

  בסל שירותי החברה מוצעים שירותי ניהול פרויקטים וביצוע בפועל החל משלב האיפיון ותיחום זיהומי קרקע, סקרי קרקע, שירותי קידוח ודיגום, עבודות חפירה על ידי צוות מקצועי ובאמצעות כלי חפירה הנדסיים יעודיים בכל רחבי הארץ, פינוי טיהור ומחזור אתרי פסולת. ברשות איזיטופ עומד מערך הובלה בפריסה ארצית. תוך ניצול קווי תנועה והובלה חוזרת המוזיל באופן משמעותי את עלות ההובלה ללקוח.

  איזיטופ מובלת ומנוהלת על ידי צוות מקצועי ומנוסה. כמוכן הצוותים מנוהלים ומבוכרים על ידי בקרת איכות מוקפדת, תקינה, מחמירה ומפוקחת.

  טיפול בקרקעות מזוהמות

  לרשות איזיטופ עומדים תאי טיפול בקרקעות מזוהמות בשטח טיפולי הגדול ביותר בארץ, כולל שטחי אחסון ובקרה היכולים להכיל בו זמנית עשרות אלפי טונות של קרקעות או בוצות לטיפול ביולוגי או אחר.

  איזיטופ מטפלת בקרקעות המזוהמות באמצעות יישום טכנולוגיות מתקדמות ויחודיות שפותחו על ידי אנשי החברה ומייסמת בהצלחה פירוק וטיהור מזהמים בקרקעות ובוצות בכל רמות הזיהום, כך שיהיה ניתן להשיב אותה או להטמין אותה באתר פסולת ייעודי.

  יתרוננו הגדול והייחודי הוא מתן פתרון מלא וכולל בכל שלבי הטיפול כולל פתרון קצה מהיר ומקצועי.

  סקרי קרקע ואפיון

  כאשר מתקבלת הודעה על קרקע חשודה או מזוהמת יוצאים צוותי איזיטופ לאתר החשוד כמזוהם. השלב הראשון הוא ביצוע סקר היסטורי. אנחנו מבצעים חקירה מול השכנים והעירייה וגם מסיירים בשטח כדי לאתר נקודות חשודות. בשלב האפיון אנחנו מכינים תכנית דיגום ודואגים לאישורה על ידי המשרד להגנת הסביבה וארגונים סביבתיים מקומיים.
  לאחר מכן מתבצע דיגום בטח על ידי המומחים שלנו באמצעות ציוד ייעודי ותקני לקידוח קרקעות. דגימות שנאספו נלקחות לבדיקות אנליטיות במעבדה. לבסוף אנו עורכים דוח סקר הקרקע או סקר גז קרקע בו מפורטות תוצאות הדיגום וניתנת המלצה להמשך הטיפול כולל פתרונות קצה אותם מספקת חברת איזיטופ.

  חפירות קרקע מזוהמת ושיקומה

  מכאן עוברים לשלבים של חפירת קרקעות מזוהמות. אנו מבצעים חפירות באתרי קרקעות מזוהמות בכל הארץ תוך הימנעות מהפרה של קרקע נקייה ומפגיעה בתשתיות תת קרקעיות.

  אחרי חפירת הקרקע מגיע שלב הטיפול הביולוגי. חברת איזיטופ עובדת מול כל סוגי אתרי הפסולת ומטמנות ברחבי הארץ. כאשר חברתנו מסיימת את הטיפול ניתן לבצע שימושים שונים בקרקע לצורכי תעשייה, חקלאות או מגורים.

  שירות כולל עם פתרון קצה בפריסה ארצית

  לאיזיטופ היכולת לחבר באופן רציף את כל שרשרת הפעולות הנדרשות לטיפול על ידי צוות המומחים פרוס בארבע מחוזות עיקריים בצפון, חיפה, מרכז, תל-אביב, אשדוד, ירושלים ובאר-שבע בדרום, כולל צוות טיפול וקליטה באתרי הטיפול העומדים לרשותנו.

  לסיכום, יכולת הביצוע בפועל בשטח המזוהם, יכולת הענקת פתרון קצה לפסולת במחירים ללא תחרות ובליווי מקצועי ואיכותי ללא פשרות, מהירות ביצוע וזמינות מידית לכל אירוע, הם אלו שמעמידים את איזיטופ בחוד החברות המובילות בתחום זה. פתרונות אקולוגיים בראש שקט.

  שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ