איזיטופ שירותי איכות הסביבה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  אודות ביוטופ

  “ביוטופ טכנולוגיות” מקבוצת ‘איזיטופ’  – הינה חברה לטכנולוגיות מתקדמות לאיכות הסביבה, בבעלות פרטית ועצמאית.

  מייסודה של חברת “איזיטופ” – בעלת הידע והמוניטין בתחום איכות הסביבה ביותר מ 10 השנים האחרונות בישראל, העוסקת בפיתוח, שיווק וניהול אופקים חדשים במקביל לשיפור וייעול פעילויות קיימות של איכות הסביבה בתעשייה.

  בשנים האחרונות, זוהה גידול במודעות לנושאי איכות הסביבה בארץ בפרט ובעולם בכלל.

  חברת “ביוטופ טכנולוגיות” מתמחה בתחומי פעילות כלכליים – חדשים וקיימים בתעשייה, עם אוריינטציה חזקה לאיכות הסביבה.

  המחויבות לפעילויות בנושאי איכות הסביבה על פי חוק, נתפסות על ידי בעלי חברות רבים ‘כמטרד’. הן אינן מניבות רווח כלכלי וגורמות לתהליכים קיימים להפוך למורכבים, מסובכים ויקרים יותר. ואולם, “ביוטופ טכנולוגיות” מפתחת ומשווקת טכנולוגיות  בתחום זה – ובהצלחה וברווחיות כלכלית הולכת וגוברת.

  ולהלן היתרונות של שיתוף הפעולה העיסקי עם “ביוטופ טכנולוגיות” :

  רווח כלכלי

  “ביוטופ טכנולוגיות” מתמקדת בפיתוח ובשיווק טכנולוגיות אשר כדאיות כלכלית בצידן. בסיס פעילותה של החברה הינו עיסקי ונועד למקסם את רווחיה.

  יחסי ציבור טובים

  מערך יחסי הציבור של הלקוח יכול להעזר בחברת “ביוטופ טכנולוגיות” לקידום תדמיתו בעיני הציבור. לדוגמא – חברה העוסקת בדלקים ושמנים נתפסת כ”מזהמת” את הסביבה. קיום פונקציה ממחזרת ועוסקת בפעילויות התורמות לאיכות הסביבה, הפועלת במסגרת פעילותו העסקית של הלקוח, משמש כמסגרת לתרומת הקונצרן לרמת חיים טוב יותר בישראל.

  פיתוח אוריינטציה אופקית

  לחברת “ביוטופ טכנולוגיות” קשרים רבים עם חברות בארץ ובעולם. קשרים אלו מאפשרים לחברה להיות נציגה וספקית בלעדית של מוצרים וטכנולוגיות חדשניות בתחום איכות הסביבה, שמרחיבים את מגוון המוצרים והשירותים הניתנים להפצה.

  גידול בפלח השוק

  הפעילות בתחום איכות הסביבה, מגוון המוצרים הגדל והידע בתחום של “ביוטופ טכנולוגיות”, מגדילים תדיר את פלח השוק של החברה ושל החברות אשר במסגרתן היא פועלת.

  שיתוף פעולה עם הרשויות

  מערכת היחסים של ביוטופ טכנולוגיות מקבוצת ‘איזיטופ’ ומשרדי ממשלה כגון – המשרד להגנת הסביבה, משרד הבריאות, משרד התחבורה, משרד הביטחון, רשויות מקומיות ועוד – הנה טובה.

  שירות איכות הסביבה © כל הזכויות שמורות לאיזיטופ