שיקום קרקעות מזוהמות

שיקום קרקעות מזוהמות

טיפול בקרקעות מזוהמות, מתן פתרונות מקיפים בתחום איכות הסביבה החל משלב סקר הקרקע, יעוץ סביבתי והתנהלות מול הרגולציה ועד לפתרונות קצה.

בישראל של המאה הנוכחית קיימות קרקעות מזוהמות בהן יש לטפל מבעוד מועד על מנת למנוע מהזיהום לחלחל אל מקומות נוספים. טכנולוגיות רבות ומגוונות קיימות בעידן הנוכחי לטיפול בקרקעות המזוהמות ועל מנת לטפל בבעיה יש לשכור את שרותיה של חברה מקצועית בתחומה. בהתאם לחוק, על החברה המבצעת שיקום קרקעות מזוהמות, לפעול בהתאם להנחיות ולדרישות של המשרד להגנת הסביבה ולנתח את המזהמים הקיימים בקרקע ורק לאחר המיפוי המקצועי להתאים את שיטת הטיפול ואת תוכנית הביצוע במכשור הייעודי. זיהום הקרקע יכול להיות כתוצאה מזיהום דלקים, מזיהום מתכות כבדות ופסולת מגוונת. לכל אחד מהמזהמים תוכנית עבודה שונה ומגוונת.

הצעת מחיר

טיפול לשיקום הקרקע

לאחר אבחון המזהמים על פי רוב יתבצעו הפעולות הבאות לשם שיקום הקרקע: ניקוי ביולוגי, טיפול טרמי, שטיפת קרקעות ובמידת הצורך פינוי הקרקע בהתאם לחומרת הבעיה. שיקום קרקעות מזוהמות מערב בעלי מקצוע רבים בין היתר מהנדסי סביבה, אדריכלים, מהנדס אזרחי ועוד. כל עבודות השיקום מתבצעות בהתאם להנחיות של המשרד לאיכות הסביבה ובתיאום עם הגורמים השונים ברשויות. החברה שאת שרותיה תשכרו עתידה ללוות אתכם לכל אורך התהליך, החל מהאבחון דרך ביצוע הפרויקט ועד השלמתו על הצד הטוב ביותר. שיקום הקרקע צריכה להתבצע בהתאם לייעודה ועל כן התוכנית אותה בונים בתחילת התהליך צריכה לקחת בחשבון את הייעוד.

כיצד בוחרים חברה לשיקום קרקע

קיימות כיום בישראל בפרט ובעולם בכלל חברות רבות המבצעות שיקום קרקעות ובכדי שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי בחרתם בחברה הנכונה ביותר עבורכם ועבור הצרכים שלכם, יש לקחת בחשבון את הקריטריונים הבאים עוד לפני שאתם סוגרים חוזה עבודה

  • ניסיון – בחנו את הניסיון הקיים בחברה לביצוע העבודה ובמקביל בדקו באילו קרקעות טפלה החברה בעבר.
  • וותק – במקביל לניסיון, חשוב לבחון את וותק החברה ולזכור כי ככל שהחברה וותיקה בתחום, כך היא מנוסה יותר וסביר יהיה להניח כי היא ביצעה מספר רב של פרויקטים.
  • מקצועיות – בחרו בחברה מקצועית בלבד משום ששיקום קרקע הוא אינו פרויקט שיש להקל בו ראש.
  • מכשור – על מנת להיות בטוחים כי העבודה מתבצעת כראוי, עליכם לוודא כי החברה שאת שרותיה אתם שוכרים, מחזיקה במכשור המתאים לסוג הפרויקט לו אתם זקוקים.
  • הכרת החוק – החברה שאת שרותיה אתם שוכרים צריכה להיות מעודכנת ולהכיר בהנחיות החדשות והעדכניות של המשרד לאיכות הסביבה על מנת שהפרויקט יושלם על הצד הטוב ביותר

שיקום ביולוגי של קרקעות מזוהמות בדלקים

אם גם אתם מחפשים חברה לשיקום וטיפול בקרקעות מזוהמות הגעתם למקום הנכון, צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם למידע נוסף ללא עלות וללא התחייבות!